HomePod mini

HomePod mini nauczy się w przyszłym tygodniu mierzyć temperaturę i wilgotność powietrza

Kiedy Apple zaprezentowało HomePod mini w 2020 roku, jego analiza wykazała, że ukrył on w środku czujniki temperatury wraz z czujnikami wilgotności.

Ponieważ jednak Apple nie pozwoliło na ich jakiekolwiek wykorzystanie, wśród użytkowników przeważała opinia, że są to elementy wewnętrzne wdrożone np. w celu lepszej oceny reklamacji i tak dalej. Teraz jednak okazuje się, że prawda jest zupełnie inna i na szczęście znacznie przyjemniejsza dla użytkowników.

HomePod mini nauczy się w przyszłym tygodniu mierzyć temperaturę i wilgotność powietrza ciekawostki HomePod mini mierzy wilgotność powietrza, HomePod mini mierzy temperature, homepod mini  Kiedy Apple zaprezentowało HomePod mini w 2020 roku, jego analiza wykazała, że ukrył on w środku czujniki temperatury wraz z czujnikami wilgotności. homepod3

Wraz z HomePod 2, który został zaprezentowany wczoraj, Apple ogłosiło, że zarówno nowy HomePod, jak i modele mini nauczą się mierzyć temperaturę otoczenia wraz z wilgotnością. Nowość pojawi się w HomePod OS 16.3. Jeśli zastanawiacie się, co dobrego z takiego czegoś wynika, to poza tym, że dane te będą wykorzystywane do tworzenia automatyzacji w HomeKit lub aplikacji Home, gdzie np. dane z HomePodów umożliwią włączenie dyfuzora, gdy wilgotność spadnie poniżej określonego poziomu itd. Jest to więc zdecydowanie fajny gadżet, który lepiej mieć niż nie mieć.

Choć Apple nie ogłosiło dokładnie, jakiego dnia zostanie wydany HomePod OS 16.3, ale sugerując się wcześniejszymi aktualizacjami nowe systemu  najprawdopodobniej zostaną wydane już w najbliższy poniedziałek lub wtorek. Gdy tylko to nastąpi oczywiście damy Wam znać.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top