iphone14pro

Peryskopowy obiektyw z iPhone 15 Pro Max pojawi się w obu modelach iPhone 16 Pro

iPhone 15 Pro Max będzie jedynym smartfonem Apple w 2023 roku, który będzie wyposażony w peryskopowy obiektyw aparatu i znacznie ulepszony zoom optyczny.

Według The Elec, Apple planuje uczynić peryskopowy teleobiektyw ekskluzywną cechą tegorocznego iPhone 15 Pro Max, co potwierdza raport analityka Ming-Chi Kuo. Wcześniej wraz z innym analitykiem, Jeffem Pu, stwierdził, że iPhone 15 i iPhone 15 Plus będą miały 48MP aparat. Koreański raport twierdzi, że w 2024 roku Apple uczyni system soczewek peryskopowych elementem obu modeli iPhone 16 Pro.

Peryskopowy obiektyw z iPhone 15 Pro Max pojawi się w obu modelach iPhone 16 Pro ciekawostki iphone 16 pro max, iPhone 16 Pro, iphone 15 pro max  iPhone 15 Pro Max będzie jedynym smartfonem Apple w 2023 roku, który będzie wyposażony w peryskopowy obiektyw aparatu i znacznie ulepszony zoom optyczny. iphone15 aparat

Decyzja Apple, aby w tym roku funkcje sprzętowe były wyłączne dla 6,7-calowego modelu iPhone 15 Pro Max, prawdopodobnie rozczaruje potencjalnych użytkowników, którzy szukają najlepszych funkcji mniejszego 6,1-calowego modelu Pro. Apple nie wprowadziło żadnych różnic w specyfikacji aparatu między modelami Pro od czasu iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max.

Plotki sugerują, że będzie większa różnica między iPhone’em 15 Pro a iPhone’em 15 Pro Max, częściowo z powodu wyższej niż oczekiwano sprzedaży iPhone’a 14 Pro Max. Mark Gurman z Bloomberga powiedział, że iPhone 15 Pro Max może zostać przemianowany na iPhone 15 Ultra, podobnie jak nowy Apple Watch Ultra.

O iPhone 15, który ma zostać wydany we wrześniu, nadal nie ma szczegółów, ale oczekuje się, że Apple umieści w tych modelach USB-C i wprowadzi Dynamic Island.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone 15 | 15 Pro

Peryskopowy obiektyw z iPhone 15 Pro Max pojawi się w obu modelach iPhone 16 Pro ciekawostki iphone 16 pro max, iPhone 16 Pro, iphone 15 pro max  iPhone 15 Pro Max będzie jedynym smartfonem Apple w 2023 roku, który będzie wyposażony w peryskopowy obiektyw aparatu i znacznie ulepszony zoom optyczny. iPhone15Pro 1

W sieci mówi się, że data wrześniowych premierowych urządzenia∂zeń  jest obecnie ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ono nastąpić albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top