iOS 14.5 Spotify

iOS 14.5 – jak ustawić Spotify jako domyślny odtwarzacz muzyki w iPhone

W zeszłym tygodniu Apple wypuściło pierwszą wersję beta iOS 14.5 i iPadOS 14.5. Oprócz funkcji o których pisaliśmy tutaj, Apple dodało także możliwość ustawienia dowolnego odtwarzacza muzyki podczas korzystania z Siri.

Jak zauważyli niektórzy użytkownicy, gdy po raz pierwszy poprosimy Siri? o odtworzenie utworu w systemie iOS 14.5, system poprosi nas o wybór z listy aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki innych firm zainstalowanych na naszym urządzeniu.

Po wybraniu aplikacji ?Siri? będzie uruchamiać tę usługę za każdym razem, gdy poprosimy ją o odtworzenie piosenki. Na przykład, jeśli skonfigurujemy Spotify i poprosimy wirtualnego asystenta o odtworzenie utworu, nie będziemy już musieli określać ?? w Spotify??.

Jednak w menu Ustawienia – Muzyka (lub Ustawienia – Spotify) nie ma opcji ręcznego ustawiania usługi strumieniowego przesyłania muzyki innej firmy jako domyślnej, w przeciwieństwie do aplikacji poczty lub przeglądarki.

Jak ustawić Spotify jako domyślną usługę strumieniowania muzyki w iOS 14.5 beta:

  • Upewnij się, że masz system iOS 14.5 na naszym iPhonie lub iPadzie;
  • Poproś Siri o odtworzenie piosenki / albumu;
  • Teraz na ekranie pojawi się nowe okienko, w którym należy wybrać usługę, z której chcemy skorzystać;
  • Następnie stuknij Tak, aby zezwolić Siri na dostęp do danych w Spotify (lub innej aplikacji).

iOS 14.5 - jak ustawić Spotify jako domyślny odtwarzacz muzyki w iPhone polecane, ciekawostki Spotify, jak ustawić Spotify jako domyślny odtwarzacz muzyki, iPhone, iOS 14.5, domyślna usługa strumieniowania muzyki w iOS 14.5, Apple  W zeszłym tygodniu Apple wypuściło pierwszą wersję beta iOS 14.5 i iPadOS 14.5. Oprócz funkcji o których pisaliśmy tutaj, Apple dodało także możliwość ustawienia dowolnego odtwarzacza muzyki podczas korzystania z Siri. iOS14.5 Spotify

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry