iOS 14 - tryb badawczy polecane, ciekawostki tryb badawczy, iOS 14, Apple  Jedną z nowości w iOS 14 o którym jeszcze nie pisaliśmy jest tryb badawczy. Co to takiego i jak go włączyć? Już wyjaśniamy. iOS14 dane

iOS 14 – tryb badawczy

Jedną z nowości w iOS 14 o którym jeszcze nie pisaliśmy jest tryb badawczy. Co to takiego i jak go włączyć? Już wyjaśniamy.

Użytkownicy iOS 14 mogą wspomagać aplikacje badawcze udostępniając im dane z czujników i dane życia. To w dużym skrócie jest nowy tryb badawczy.

iOS 14 - tryb badawczy polecane, ciekawostki tryb badawczy, iOS 14, Apple  Jedną z nowości w iOS 14 o którym jeszcze nie pisaliśmy jest tryb badawczy. Co to takiego i jak go włączyć? Już wyjaśniamy. iOS14 dane z czujnikow 2 1 910x700

Nową sekcję można znaleźć jak widzicie powyżej w aplikacji Ustawienia – Prywatność – Dane czujnika i użytkowania .

iOS 14 - tryb badawczy polecane, ciekawostki tryb badawczy, iOS 14, Apple  Jedną z nowości w iOS 14 o którym jeszcze nie pisaliśmy jest tryb badawczy. Co to takiego i jak go włączyć? Już wyjaśniamy. iOS14 dane z czujnikow

Podczas prezentacji AppleWatch Series 6 firma ogłosiła kilka badań:

  • Z University of California i Anthem. Chcą się dowiedzieć, jak długoterminowe dane dotyczące poziomu tlenu we krwi i innych wskaźników fizjologicznych mogą pomóc w monitorowaniu i leczeniu pacjentów z astmą.
  • Z Ted Rogers Center for Heart Disease Research i Peter Munch Center for Heart Disease. Wspólnie badają, w jaki sposób poziom tlenu we krwi i inne wskaźniki mierzone za pomocą Apple Watch można wykorzystać do zwalczania niewydolności serca.
  • Z Brotman Beytie Precision Medicine Institute oraz Washington University School of Medicine. Chcą badać dane dotyczące tętna i poziomu tlenu we krwi, aby wykryć różne choroby układu oddechowego, takie jak grypa i COVID-19 we wczesnych stadiach.

Jak dotąd żadne z tych badań się nie rozpoczęło.

Więcej o iOS 14 i iPadOS 14

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry