iOS 15.4 beta 3 wymaga dodania kontaktu alarmowego ciekawostki iOS 15.4 beta 3  W iOS 15.4 beta 3, Apple sugeruje ludziom aktualizację swoich danych w sytuacjach awaryjnych SOS, wywierając presję na użytkowników, aby dodać kontakt awaryjny. iOS15.4 1 1 1300x700

iOS 15.4 beta 3 wymaga dodania kontaktu alarmowego

W iOS 15.4 beta 3, Apple sugeruje ludziom aktualizację swoich danych w sytuacjach awaryjnych SOS, wywierając presję na użytkowników, aby dodać kontakt awaryjny.

Po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji iOS 15.4 na telefonie iPhone w aplikacji Ustawienia pojawia się ostrzeżenie z prośbą o sprawdzenie ustawień funkcji SOS w sytuacjach awaryjnych, która służy do nawiązywania połączeń z kontaktami alarmowymi po przytrzymaniu przycisku głośności i przycisku bocznego.

iOS 15.4 beta 3 wymaga dodania kontaktu alarmowego ciekawostki iOS 15.4 beta 3  W iOS 15.4 beta 3, Apple sugeruje ludziom aktualizację swoich danych w sytuacjach awaryjnych SOS, wywierając presję na użytkowników, aby dodać kontakt awaryjny. iOS15.4

Wydaje się jednak, że alert pojawia się tylko u użytkowników, którzy nie mają skonfigurowanych kontaktów alarmowych w swoim iPhone.

Funkcja SOS Emergency umożliwia iPhone’owi kontaktowanie się z kontaktami alarmowymi i podawanie ostatniej znanej lokalizacji urządzenia. Jest to funkcja, która uratowała życie wielu osobom, zarówno na iPhone, jak i na Apple Watch.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top