ioas15.5 1

iOS 15.5 beta 2 – co nowego? Przegląd nowości

iOS 15.5 beta 2, iPadOS 15.5 beta 2 i pozostałe systemy zostały udostępnione w dniu wczorajszym, więc czas najwyższy na przegląd nowości i opis co nowego pojawiło się w najnowszych wersjach systemów mobilnych firmy Apple.

Zmiany w iOS 15.5 beta 2 trudno nazwać istotnymi. Pomimo tego, że aktualizacja wciąż zawiera pewne innowacje, trudno nazwać je innymi niż czysto kosmetycznymi. Ponieważ w rzeczywistości same w sobie nie mają żadnej wartości praktycznej. Miejmy więc nadzieję, że w kolejnych wersjach beta, które ukażą się w przyszłości, coś się zmieni na lepsze.

Nowe funkcje w iOS 15.5

iOS 15.5 beta 2 - co nowego? Przegląd nowości ciekawostki nowosci w iOS 15.5 beta 2, jak zainstalowac iOS 15.5, iOS 15.5 beta 2  iOS 15.5 beta 2, iPadOS 15.5 beta 2 i pozostałe systemy zostały udostępnione w dniu wczorajszym, więc czas najwyższy na przegląd nowości i opis co nowego pojawiło się w najnowszych wersjach systemów mobilnych firmy Apple. iOS15.5

Główny pakiet innowacji zawartych w iOS 15.5 beta 2 skupia się wokół aplikacji Wallet:

  • Zmieniono wygląd przycisków do żądania i wysyłania pieniędzy za pośrednictwem Apple Cash;
  • Fizyczna karta Apple jest teraz nazywana kartą Titanium;
  • Apple Pay jako część aplikacji Wiadomości to teraz Apple Cash;
  • Karty iTunes Pass są teraz nazywane „kartami konta Apple” po dodaniu do aplikacji Wallet.

To wszystko. Jak dotąd nie ma nawet drobnych funkcji, które można by aktywnie testować w iOS 15.5 . Z jednej strony można to uznać za normę, ponieważ Apple zazwyczaj nie wprowadza kluczowych innowacji w pierwszych wersjach beta. Ale z drugiej strony firma najczęściej albo ostrzega o nich z wyprzedzeniem, albo pozostawia jakieś odniesienia do nadchodzących funkcji we wczesnych kompilacjach, które są dla nich swego rodzaju podstawą.

Czy iOS 15.5 będzie ostatnią wersją iOS w tym roku? Najprawdopodobniej nie. Ostatnio Apple wydaje rocznie 7-8 funkcjonalnych aktualizacji swojego mobilnego systemu operacyjnego. Można więc liczyć na co najmniej jedną, dwie, a nawet trzy aktualizacje. Kolejne pytanie brzmi, co nowego będą mogli wnieść. W końcu patrząc na aktualne aktualizacje, odnosi się pełne wrażenie, że Apple szanuje formę, ale nie myśli o treści.

Jak zainstalować iOS 15.5 beta 2

iOS 15.5 beta 2 - co nowego? Przegląd nowości ciekawostki nowosci w iOS 15.5 beta 2, jak zainstalowac iOS 15.5, iOS 15.5 beta 2  iOS 15.5 beta 2, iPadOS 15.5 beta 2 i pozostałe systemy zostały udostępnione w dniu wczorajszym, więc czas najwyższy na przegląd nowości i opis co nowego pojawiło się w najnowszych wersjach systemów mobilnych firmy Apple. iOS15.5

Tak czy inaczej, możesz teraz przetestować iOS 15.5 beta 2 . Każdy może to zrobić, instalując profil beta dla programistów. Oto jak to się robi:

  • Kliknij ten link i pobierz profil na iOS 15;
  • Przejdź do „Ustawienia” – „Załadowano profil” i zainstaluj go;
  • Otwórz sekcję ustawień „Aktualizacja oprogramowania” i wyszukaj aktualizacje;
  • Pobierz iOS 15.5 beta 2 i zainstaluj go na swoim urządzeniu po utworzeniu kopii zapasowej.

Przechowywanie kopii zapasowej jest koniecznością przed zainstalowaniem jakiejkolwiek niestabilnej wersji iOS . Po pierwsze, uchroni Cię przed utratą danych, jeśli coś pójdzie nie tak podczas aktualizacji. Po drugie, jeśli chcesz przywrócić stabilną wersję systemu operacyjnego, możesz wrócić do miejsca, w którym zacząłeś, po otrzymaniu urządzenia w tej samej formie, w jakiej było przed zainstalowaniem wersji beta iOS 15.5 .

Zapraszamy także to przeglądu nowości na filmie, którego autorem jest zollotech.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top