iOS 16 będzie szybszy i wygodniejszy ciekawostki system iOS 16, nowosci w ios 16, nowosci i zmiany w systemie iOS 16, kiedy prezentacja iOS 16, jaki będzie iOS 16, iOS 16 premiera, co nowego w iOS 16  John Prosser potwierdza, że firma Apple może zorganizować konferencję Worldwide Developers Conference 2022 na której pojawi się iOS 16 już 6 czerwca. Informowaliśmy już o tym. iOS16 1300x700

iOS 16 będzie szybszy i wygodniejszy

John Prosser potwierdza, że firma Apple może zorganizować konferencję Worldwide Developers Conference 2022 na której pojawi się iOS 16 już 6 czerwca. Informowaliśmy już o tym.

Jedną z najważniejszych rzeczy jakie pojawią się na Worldwide Developers Conference 2022 jak wspomnieliśmy wyżej będzie zapowiedź nowego systemu operacyjny iOS 16. Ponadto firma Apple może ogłosić wprowadzenie nowego systemu jednoukładowego i nowego komputera z rodziny Mac.

iOS 16 będzie szybszy i wygodniejszy ciekawostki system iOS 16, nowosci w ios 16, nowosci i zmiany w systemie iOS 16, kiedy prezentacja iOS 16, jaki będzie iOS 16, iOS 16 premiera, co nowego w iOS 16  John Prosser potwierdza, że firma Apple może zorganizować konferencję Worldwide Developers Conference 2022 na której pojawi się iOS 16 już 6 czerwca. Informowaliśmy już o tym. iOS16 1

Źródło twierdzi, że prace nad systemem iOS 16 idą dobrze i nie przysparzają firmie Apple żadnych problemów, więc z pewnością zostanie on oficjalnie zaprezentowany na tegorocznym WWDC.

Jak się dowiadujemy w tegorocznej wersji systemu iOS zostaną wprowadzone istotne zmiany w interfejsie użytkownika, a cały system stanie się znacznie szybszy. Tym razem nacisk zostanie położony na użyteczność systemu.

Wcześniej informowano, że najnowszy system będzie zawierał ulepszone interaktywne widgety, które firma Apple nazwie InfoShack. Dzięki temu zestawowi komponentów użytkownicy mają dostęp do informacji kontaktowych bezpośrednio na pulpicie, mogą regulować jasność ekranu, włączać latarkę itd. Zgodnie z pomysłem firmy Apple pozwoli to zaoszczędzić czas potrzebny na uruchamianie różnych funkcji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top