procent ios16

iOS 16 beta 6 wprowadza nowe opcje procentu baterii

W iOS 16 beta 5, Apple dodało procent baterii. iOS 16 beta 6 wprowadziła nowe opcje dla użytkowników przy włączonym trybie oszczędzania energii.

W poprzedniej becie uruchomienie trybu oszczędzania energii automatycznie włączało procentowy wskaźnik baterii Nawet jeśli użytkownik zdecydowałby się nie wyświetlać procentowej wartości baterii na swoim iPhonie, to i tak funkcja była aktywna.

iOS 16 beta 6 wprowadza nowe opcje procentu baterii ciekawostki procent baterii w ios 16, iOS 16 beta 6  W iOS 16 beta 5, Apple dodało procent baterii. iOS 16 beta 6 wprowadziła nowe opcje dla użytkowników przy włączonym trybie oszczędzania energii. ios16 procent

W iOS 16 beta 6 Apple się to zmieniło i teraz procentowa wartość baterii nie jest pokazywana nawet w trybie oszczędzania energii, jeśli użytkownik nie zdecydował się na jej wyświetlanie.

Ta zmiana ucieszy wszystkich tych, którzy nie lubią wyświetlać procentu baterii na swoim iPhone. Nawiasem mówiąc, wielu uważa, że nowy interfejs baterii z procentami powoduje tylko zamieszanie, ponieważ ikona baterii nie odpowiada procentowi (jest zawsze pełna). Ikona zmienia się tylko wtedy, gdy poziom baterii spada poniżej 20 procent, stając się czerwoną. Z kolei bez wartości procentowej ikona baterii “opróżnia” się w miarę jej rozładowywania.

Niestety procentowa wartość baterii w iOS 16 nie jest dostępna na iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 mini i iPhone 13 mini. Powody są niejasne, ale mogą być związane z wielkością i rozdzielczością ekranu (iPhone XR i iPhone 11 mają ekrany LCD, a nie OLED).

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top