ios17.2

iOS 17.2 beta 1 dostępna dla deweloperów

Apple udostępniło właśnie programistom systemy iOS 17.2 beta 1, iPadOS 17.2, tvOS 17.2, macOS 14.2 oraz watchOS 10.2 beta 1. Co nowego?

Pierwsze bety są dostępne do pobrania i testowania dla zarejestrowanych deweloperów, co sugeruje, że Apple intensywnie pracuje nad wprowadzeniem nowości i usprawnień w swoich różnorodnych platformach.

Jeżeli chodzi o macOS 14.2, znanego pod nazwą Sonoma, aktualizacja beta jest dostępna dla programistów przez sekcję Aktualizacja Oprogramowania w ustawieniach systemowych. Aby móc pobrać i zainstalować tę wersję, konieczne jest posiadanie identyfikatora Apple ID, który jest przypisany do konta deweloperskiego Apple. Na chwilę obecną nie ma jeszcze oficjalnych informacji dotyczących tego, jakie konkretne zmiany czy nowości wprowadza ta aktualizacja.

iOS 17.2 beta 1 dostępna dla deweloperów ciekawostki tvOS 17.2 beta 1, macOS Sonoma 14.2 beta 1, iPadOS 17.2 beta 1, iOS 17.2 beta 1  Apple udostępniło właśnie programistom systemy iOS 17.2 beta 1, iPadOS 17.2, tvOS 17.2, macOS 14.2 oraz watchOS 10.2 beta 1. Co nowego? watchOS10 4

Podobna sytuacja dotyczy systemu watchOS 10.2. Deweloperzy, którzy chcą przetestować tę wersję na swoich smart-zegarkach, muszą udać się do aplikacji Apple Watch i tam, w dziale “Ogólne” w ustawieniach, aktywować opcję beta dla deweloperów. Instalacja wymaga również, aby zegarek miał przynajmniej 50% naładowaną baterię i był umieszczony na ładowarce.

Jeśli idzie o tvOS 17.2, to deweloperzy mogą pobrać tę wersję beta poprzez aplikację Ustawienia na swoim Apple TV. Warto podkreślić, że aktualizacje tvOS są zwykle mniej spektakularne niż ich odpowiedniki na innych platformach; skupiają się głównie na drobnych poprawkach i usprawnieniach, a nie na dużych, zauważalnych zmianach. Mimo to, są one kluczowe dla stabilności i wydajności systemu.

Najbardziej oczekiwaną z tych wersji jest iOS 17.2 beta 1. Choć firma Apple nie udostępniła jeszcze oficjalnych szczegółów, przewiduje się, że aktualizacja ta może zawierać kilka jeszcze nieopublikowanych funkcji, takich jak aplikacja Journal czy nowe opcje reakcji w wiadomościach.

Warto również wspomnieć o iPadOS 17.2, który prawdopodobnie będzie zawierał podobne funkcje i usprawnienia co iOS, z uwzględnieniem specyfiki tabletów Apple.

Więcej o nowościach wspomnimy w kolejnym wpisie, który dodamy już niebawem. A czy ty już zainstalowałeś najnowszą betę systemu? Koniecznie daj znać w komentarzach lub napisz do nas na naszym koncie na X (dawny Twitter) jesteśmy bardzo ciekawi!

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 167

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top