ios17.3

iOS 17.3 beta 1 dostępny dla deweloperów

iOS 17.3 beta 1 i iPadOS 17.3 beta 1 to najnowsze aktualizacje systemów operacyjnych Apple, które zostały udostępnione deweloperom do celów testowych.

Te aktualizacje są dostępne dzień po premierze iOS 17.2 i iPadOS 17.2. Poniżej dowiesz się więcej na temat nowych funkcji wprowadzonych w iOS 17.3, takich jak funkcja Ochrony przed kradzieżą urządzenia, a także o oczekiwanych funkcjach, które mają pojawić się w przyszłości.

iOS 17.3 beta 1 dostępny dla deweloperów ciekawostki system iOS 17.3 beta 1, iOS 17.3 beta 1, co nowego w iOS 17.3 beta 1, apple udostępnia iOS 17.3 beta 1  iOS 17.3 beta 1 i iPadOS 17.3 beta 1 to najnowsze aktualizacje systemów operacyjnych Apple, które zostały udostępnione deweloperom do celów testowych. iOS17 5

Aktualizacja iOS 17.3 i iPadOS 17.3

Zarejestrowani w programie deweloperzy mogą już dziś pobrać nową betę, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do sekcji Aktualizacja oprogramowania, dotykając opcji “Aktualizacje beta” i włączając wersję beta iOS 17 lub iPadOS 17. Do pobrania i instalacji bety wymagane jest konto dewelopera Apple.

Funkcja Ochrony przed kradzieżą urządzenia

iOS 17.3 wprowadza funkcję Ochrony przed kradzieżą urządzenia, która ogranicza dostęp do Twoich prywatnych informacji w przypadku, gdy ktoś zdobędzie zarówno Twój iPhone, jak i kod dostępu

. Gdy jest aktywowana, wymaga weryfikacji tożsamości za pomocą Face ID lub Touch ID, aby wykonywać czynności takie jak dostęp do haseł w iCloud Keychain, wyłączanie trybu Zagubiono, dokonywanie zakupów przez Safari za pomocą zapisanych danych płatniczych i wiele innych. Więcej na ten temat napiszemy niebawem.

Oczekiwane funkcje w iOS 17.3

Ponadto, w iOS 17.3 oczekujemy kilku nowych funkcji, które Apple obiecało wprowadzić w przyszłości. Jedną z nich są wspólne listy odtwarzania Apple Music, które umożliwią użytkownikom współtworzenie list odtwarzania z innymi osobami. Drugą funkcją jest AirPlay na telewizorach w pokojach hotelowych.

Apple potwierdziło, że obie te funkcje zostaną wprowadzone w 2024 roku, więc możemy się ich spodziewać w tej wersji beta, ponieważ iOS 17.3 ma zostać udostępniony publicznie w styczniu 2024 roku.

A czy ty zainstalowałeś już pierwszą betę iOS 17.3 na swoim iPhone? Nieco później opiszemy dokładnie krok po kroku co trzeba zrobić, aby już teraz zainstalować najnowszy system na iPhone i iPad. Proces jest prosty i wymaga zaledwie kilku czynności. O wszystkich nowościach poinformujemy w kolejnym wpisie.

Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 168

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top