airpodsmax2

iOS 17 pozbawia AirPods Max czterech fajnych funkcji

Apple ogłosiło na WWDC  wprowadzenie kilku interesujących i praktycznych innowacji w AirPods, które mają zostać wprowadzone do końca roku.

Niemniej jednak, spostrzegawczy użytkownicy dostrzegli, że większość z nich nie jest kompatybilna z najbardziej luksusowymi słuchawkami firmy Apple, czyli AirPods Max.

AirPods Max bez czterech kluczowych funkcji

iOS 17 pozbawia AirPods Max czterech fajnych funkcji ciekawostki technologia, słuchawki, Siri, Regulacja głośności, Muzyka, luksus, komunikacja, innowacje, elegancja, Detekcja konwersacji, Apple, AirPods Pro 2, AirPods Max, AirPods, Adaptacyjny dźwięk  Apple ogłosiło na WWDC  wprowadzenie kilku interesujących i praktycznych innowacji w AirPods, które mają zostać wprowadzone do końca roku. AirPodsMax 1 1

Przyjrzyjmy się bliżej czterem kluczowym funkcjom, które są dostępne w AirPods Pro 2, ale niestety nie zostaną dodane do AirPods Max:

  1. Detekcja konwersacji: Ta innowacyjna funkcja automatycznie przeszukuje otoczenie użytkownika pod kątem dźwięków, i kiedy ktoś zaczyna z użytkownikiem rozmowę, funkcja ta zdecyduje się na wyciszenie odtwarzanych mediów i aktywację trybu przezroczystości.
  2. Indywidualna regulacja głośności: Według przedstawicieli Apple, słuchawki wyposażone w tę funkcję “nauczą się” preferowanego poziomu głośności użytkownika i będą się do niego dostosowywać z czasem.
  3. Adaptacyjny dźwięk: To prawdopodobnie największy przełom technologiczny w AirPods 2023. Funkcja ta łączy w sobie najważniejsze zalety trybów redukcji szumów i przezroczystości – więcej informacji na ten temat można znaleźć w załączonym linku.
  4. Siri: Korzystanie z Siri bez konieczności wypowiadania słowa “Hej” wydaje się być możliwe jedynie dla posiadaczy AirPods Pro 2. Apple deklaruje kompatybilność tej funkcji jedynie z iPhone, iPad, komputerem Mac i AirPods Pro 2.

Mimo to, AirPods Max nie zostają całkiem pominięte w aktualizacjach. Apple obiecuje znaczne ulepszenie jakości komunikacji z urządzeniem oraz prędkości połączenia. Ponadto, użytkownicy tych pełnowymiarowych słuchawek będą mogli szybko włączać i wyłączać mikrofon w trakcie rozmowy, korzystając z cyfrowej korony.

Pomimo powyższych ograniczeń, AirPods Max nadal oferują niezrównane doznania muzyczne i są symbolem elegancji oraz luksusu. To tylko dowodzi, że Apple nieustannie dąży do zaspokojenia potrzeb i oczekiwań swoich użytkowników, choć decyzje dotyczące funkcjonalności mogą nie zawsze odpowiadać wszystkim. Bez wątpienia, będą to ciekawe czasy dla entuzjastów audio, obserwujących ewolucję technologiczną firmy Apple.

Co o tym myślicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach lub na naszym koncie na Twitterze. Link dostępny jest w tym miejscu.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 177

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top