ios17 10

iOS 17 wprowadza nowy sposób szybkiego udostępniania kontaktów i haseł

W najnowszej wersji systemu iOS 17, firma wprowadziła znaczące ułatwienia dla użytkowników w obszarze udostępniania kontaktów i haseł.

Nowe funkcje umożliwiają szybkie wprowadzanie tych informacji w dowolnym polu tekstowym, występującym w systemie.

Jedną z kluczowych usprawnień jest opcja “Wstaw“, która jest teraz dostępna po długim naciśnięciu pola tekstowego. Po wybraniu tej opcji pojawia się dodatkowe menu, prezentujące dwie nowe możliwości: “Kontakty” oraz “Hasło“.

Wybierając “Kontakty”, użytkownik ma teraz bezpośredni dostęp do swojej książki adresowej. Można szybko i wygodnie wybrać kontakt, który chcemy udostępnić, bez konieczności opuszczania aplikacji czy strony, na której aktualnie pracujemy. Ta funkcja znacznie usprawnia proces udostępniania informacji kontaktowych, zwłaszcza w przypadku, gdy musimy przekazać numer telefonu, adres e-mail czy inne dane osobowe.

iOS 17 i nowy sposób szybkiego udostępniania kontaktów i haseł

Drugą nową opcją jest “Hasło“. Po jej wybraniu użytkownik uzyskuje natychmiastowy dostęp do swojego pęku kluczy, po uprzednim uwierzytelnieniu. To znaczące udogodnienie dla osób, które korzystają z różnych usług, aplikacji czy stron internetowych, wymagających wprowadzania haseł. Zamiast ręcznie wpisywać długie i skomplikowane kombinacje znaków, użytkownik może teraz skorzystać z pęku kluczy i szybko wkleić odpowiednie hasło w odpowiednie pole tekstowe. To znacznie zwiększa wygodę i bezpieczeństwo, ponieważ użytkownik może korzystać z silnych i unikalnych haseł bez konieczności zapamiętywania ich wszystkich.

Nowe funkcje udostępniania kontaktów i haseł w systemie iOS 17 są wyjątkowo przydatne zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i profesjonalnych. Ułatwiają one codzienne zadania, takie jak dodawanie nowych kontaktów, wysyłanie numerów telefonów czy adresów e-mail do innych osób, a także korzystanie z różnych usług internetowych w sposób bezpieczny i wygodny.

A co wy sądzicie o tej nowości? Czy ktoś z was zainstalował w ogóle nową wersję systemu na swoim iPhone? Dajce oczywiście znać w komentarzach lub na naszym koncie na Twitterze – link do profilu znajdziecie na górze strony. Niebawem przedstawimy wam kolejne nowości dostępne w systemie iOS 17.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 178

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top