iOS 17

iOS 17 – zmiany w aplikacji Muzyka i CarPlay

Firma Apple w swojej najnowszej aktualizacji iOS 17 wprowadziła szereg interesujących funkcji do aplikacji Apple Muzyka, które z pewnością ucieszą użytkowników.

Jedną z najważniejszych nowości jest możliwość płynnego przejścia między utworami. Ta funkcja, która była już dostępna w wersji aplikacji na Androida, pozwala uniknąć przerw w ciszy między końcem jednego utworu a początkiem następnego. Dzięki temu doświadczenie słuchania muzyki staje się jeszcze bardziej płynne i przyjemne. Kiedy jedna piosenka kończy się, głośność kolejnego utworu stopniowo wzrasta, jednocześnie cichnąc poprzednia kompozycja.

Nowości w aplikacji Muzyka w iOS 17

iOS 17 - zmiany w aplikacji Muzyka i CarPlay ciekawostki zanikanie, wspólne listy odtwarzania, utwory, shareplay, przejście między utworami, płynne przejście, Muzyka, komfort, iOS 17, interfejs, głośność, funkcje, CarPlay, Apple Muzyka, Aplikacja, Aktualizacja  Firma Apple w swojej najnowszej aktualizacji iOS 17 wprowadziła szereg interesujących funkcji do aplikacji Apple Muzyka, które z pewnością ucieszą użytkowników. AppleMusic

Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy dokonać aktualizacji do iOS 17 i przejść do ustawień aplikacji Muzyka. Tam znajdziemy nową opcję o nazwie “Zanikanie”. Po jej włączeniu możliwe będzie płynne przechodzenie między utworami. Apple zadbało również o to, aby poinformować użytkowników o nowej funkcji po zaktualizowaniu aplikacji Muzyka. Po pierwszym uruchomieniu po aktualizacji, pojawi się powiadomienie z informacją o możliwości płynnego przechodzenia między utworami.

Kolejną interesującą nowością, którą wprowadzono w aplikacji Muzyka w systemie iOS 17, jest funkcja SharePlay zintegrowana z CarPlay.

Nowości w CarPlay

iOS 17 - zmiany w aplikacji Muzyka i CarPlay ciekawostki zanikanie, wspólne listy odtwarzania, utwory, shareplay, przejście między utworami, płynne przejście, Muzyka, komfort, iOS 17, interfejs, głośność, funkcje, CarPlay, Apple Muzyka, Aplikacja, Aktualizacja  Firma Apple w swojej najnowszej aktualizacji iOS 17 wprowadziła szereg interesujących funkcji do aplikacji Apple Muzyka, które z pewnością ucieszą użytkowników. carplay ios 15

Dzięki temu użytkownicy będą mogli dzielić się swoją muzyką w samochodzie. Gdy znajdziemy się w pojeździe, każdy będzie mógł przenieść utwór ze swojego iPhone’a na urządzenie z CarPlay i słuchać go z głośników samochodowych. Nawet pasażerowie na tylnych siedzeniach będą mogli cieszyć się ulubionymi melodiami. Jest to fantastyczne rozwiązanie, które umożliwia wspólne słuchanie muzyki podczas podróży samochodem, tworząc jeszcze większą atmosferę przyjemności i zabawy.

Oprócz tego, Apple wprowadziło również funkcję wspólnych list odtwarzania. Teraz możemy zaprosić naszych znajomych do listy odtwarzania i wspólnie dodawać i edytować utwory. Jest to niezwykle przydatne, szczególnie podczas długich podróży samochodem z grupą przyjaciół. Każdy może wnieść swoje ulubione piosenki i stworzyć spersonalizowaną playlistę, która zadowoli wszystkich słuchaczy.

Warto również wspomnieć o zmianach w interfejsie aplikacji.  Dolny pasek aplikacji ma teraz zaokrąglone krawędzie i unosi się, dodając estetyczny akcent. Czcionka została wyraźniejsza i większa, co ułatwia odczytywanie informacji o aktualnie odtwarzanym utworze. To drobne zmiany, ale wpływające na ogólną przyjemność korzystania z aplikacji Muzyka.

Jak widzicie, wprowadzone zmiany w aplikacji Apple Muzyka na iOS 17 to świetne ulepszenia, które podnoszą komfort i satysfakcję z słuchania muzyki. Funkcja “przechodzenia pomiędzy utworami” oraz SharePlay zintegrowane z CarPlay dostarczają nowych możliwości dzielenia się muzyką zarówno w samochodzie, jak i z przyjaciółmi. Wspólne listy odtwarzania umożliwiają tworzenie spersonalizowanych playlist, które będą jeszcze bardziej dostosowane do naszych gustów. Nie zapominając o odświeżonym interfejsie, który estetycznie prezentuje się na ekranie. Aktualizacja do iOS 17 z pewnością spotka się z zainteresowaniem użytkowników i pozwoli im cieszyć się muzyką w jeszcze lepszy sposób.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.5 / 5. Gł: 134

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top