ios17 11

Predykcja tekstu i klawiatura przeciągnij by pisać teraz w języku polskim w iOS 17

System operacyjny iOS 17 przynosi ze sobą wiele nowych funkcji i ulepszeń. Kolejnymi z mnich jest predykcjia tekstu i klawiatura przeciągnij w języku polskim!

Predykcja tekstu to funkcja, która podczas pisania na klawiaturze iPhone’a wyświetla sugestie kolejnych wyrazów, bazując na analizie kontekstu i wcześniejszej aktywności użytkownika. Dzięki temu pisanie staje się szybsze i bardziej wygodne. Teraz, wraz z wprowadzeniem iOS 17, polscy użytkownicy mogą cieszyć się pełnym wsparciem tej funkcji w języku polskim.

Predykcja tekstu w języku polskim w iOS 17

Oznacza to, że podczas pisania po polsku na iPhone, system automatycznie proponuje poprawne wyrazy oraz ułatwia wprowadzanie tekstu.

Kolejną nowością jest klawiatura przeciągnij by pisać, która również została rozbudowana o obsługę języka polskiego. Ta innowacyjna funkcja umożliwia pisanie poprzez przesuwanie palca po literach na klawiaturze, tworząc płynne gesty. Dzięki temu można szybko i precyzyjnie wprowadzać tekst, bez konieczności podnoszenia palca z ekranu.

Przeciągnij by pisać

Z pewnością jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla polskojęzycznych użytkowników iPhone’ów, którzy teraz mogą pisać swoje wiadomości i wpisy na polskich forach internetowych jeszcze sprawniej.

iOS 17 to kolejny krok w dążeniu Apple do zapewnienia optymalnego wsparcia dla różnych języków na swoich urządzeniach mobilnych. Rozbudowana obsługa języka polskiego w predykcji tekstu oraz klawiaturze przeciągnij by pisać świadczy o dbałości firmy o potrzeby polskojęzycznych użytkowników i ułatwia komunikację w ich ojczystym języku.

Aby skorzystać z tych funkcji, użytkownik musi mieć zainstalowany system operacyjny iOS 17 na swoim iPhone. Po zaktualizowaniu oprogramowania, wystarczy wybrać język polski jako preferowany język klawiatury w ustawieniach systemowych. Po dokonaniu tych zmian, predykcja tekstu oraz klawiatura przeciągnij by pisać automatycznie dostosują się do języka polskiego, oferując pełne wsparcie podczas pisania.

Nie można przecenić znaczenia tej nowej funkcjonalności dla polskojęzycznych użytkowników iPhone’ów. Umożliwienie pisania w ojczystym języku bez utraty wygody i efektywności to ogromny krok naprzód. Dzięki iOS 17 pisanie na iPhone’ie w języku polskim staje się jeszcze bardziej intuicyjne i przyjemne!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 234

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top