iOS 9 aktywny na 57% urządzeń mobilnych Apple ciekawostki na ilu urządzeniach jest zainstalowany iOS 9, iPhone, iPad, iOS 9  Po 24 godzinach od oficjalnego debiutu iOS 9 oszacowano, że 12% urządzeń mobilnych działa na podstawie najnowszej odsłony mobilnego systemu operacyjnego Apple. Wynik był niższy od czasów wprowadzenia iOS 8 w tym samym momencie rok wcześniej. iOS92

iOS 9 aktywny na 57% urządzeń mobilnych Apple

Po 24 godzinach od oficjalnego debiutu iOS 9 oszacowano, że 12% urządzeń mobilnych działa na podstawie najnowszej odsłony mobilnego systemu operacyjnego Apple. Wynik był niższy od czasów wprowadzenia iOS 8 w tym samym momencie rok wcześniej.

Od wydania iOS 9 minęły 3 tygodnie i ujawniono właśnie szczegółowe dane, związane z ilością urządzeń mobilnych Apple, które korzystają z tej wersji oprogramowania układowego. Badania zakończyły się 5 października i według nich iOS 9 działa na 57% wszystkich iUrządzeń, najnowsza odsłona wypada lepiej w porównaniu do iOS 8 w tym samym okresie, którego wynik wynosił 47%.

iOS 9 aktywny na 57% urządzeń mobilnych Apple ciekawostki na ilu urządzeniach jest zainstalowany iOS 9, iPhone, iPad, iOS 9  Po 24 godzinach od oficjalnego debiutu iOS 9 oszacowano, że 12% urządzeń mobilnych działa na podstawie najnowszej odsłony mobilnego systemu operacyjnego Apple. Wynik był niższy od czasów wprowadzenia iOS 8 w tym samym momencie rok wcześniej. iOS9

Obecnie iOS 8 stanowi 33% wszystkich urządzeń mobilnych Apple, a poprzednie wersje to jedynie 10%.

Podejrzewam, że nie wszyscy postanowili zostawić pieniądze w sklepach za nowe iPhone‘y, co nie zmienia faktu, że można korzystać z większości nowości wprowadzonych do iOS 9. Korzystacie z tej wersji systemu operacyjnego?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top