iPhone 12 korzystający z dwóch kart SIM nie będzie działać z siecią 5G. Przynajmniej na początku sprzedaży polecane, ciekawostki sieć 5G, Reddit, iPhone 12 Pro, iPhone 12, 5G  Użytkownik Reddit ctthrow1 znalazł dokument w wewnętrznej witrynie detalicznej Apple z którego wynika, że iPhone 12 nie będzie działał w sieciach 5G, gdy korzystamy z dwóch kart SIM w tym samym czasie. iPhone12 3

iPhone 12 korzystający z dwóch kart SIM nie będzie działać z siecią 5G. Przynajmniej na początku sprzedaży

Użytkownik Reddit ctthrow1 znalazł dokument w wewnętrznej witrynie detalicznej Apple z którego wynika, że iPhone 12 nie będzie działał w sieciach 5G, gdy korzystamy z dwóch kart SIM w tym samym czasie.

Zrzut ekranu opublikowany na Reddit zawiera następujące informacje:

iPhone 12 korzystający z dwóch kart SIM nie będzie działać z siecią 5G. Przynajmniej na początku sprzedaży polecane, ciekawostki sieć 5G, Reddit, iPhone 12 Pro, iPhone 12, 5G  Użytkownik Reddit ctthrow1 znalazł dokument w wewnętrznej witrynie detalicznej Apple z którego wynika, że iPhone 12 nie będzie działał w sieciach 5G, gdy korzystamy z dwóch kart SIM w tym samym czasie. 5G iphone

?Czy 5G działa z dwiema kartami SIM?

W przypadku korzystania z dwóch linii w trybie Dual SIM dane 5G nie są obsługiwane na żadnej z nich, więc prędkość transmisji będzie ograniczona możliwościami 4G LTE. Jeśli klienci korzystają tylko z eSIM z planem taryfowym 5G, będą mieli dostęp do 5G ?.

Innymi słowy, użytkownicy nowych iPhone’ów muszą wyłączyć jedną ze swoich kart SIM, aby urządzenie obsługiwało sieć 5G.

Użytkownik Reddit, który opublikował ten zrzut, twierdzi, że Apple doda funkcję 5G z Dual SIM w przyszłej aktualizacji oprogramowania.

Szkło i etui dla iPhone 12 / 12 Pro

Więcej o  iPhone 12

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry