iPhone 13 Pro przejdzie do historii. Smartfon otrzyma 1 TB pamięci flash polecane, ciekawostki iPhone 13, Apple, 1 tb pamięci  Apple niedawno wypuściło smartfony z serii iPhone 12, które okazały się wielkim hitem. Firmie udało się pobić wszelkie rekordy i być liderem na światowym rynku smartfonów w czwartym kwartale 2020 roku. iPhone13 1

iPhone 13 Pro przejdzie do historii. Smartfon otrzyma 1 TB pamięci flash

Apple niedawno wypuściło smartfony z serii iPhone 12, które okazały się wielkim hitem. Firmie udało się pobić wszelkie rekordy i być liderem na światowym rynku smartfonów w czwartym kwartale 2020 roku.

iPhone 12 stał się pierwszym smartfonem producenta, który otrzymał wsparcie dla sieci piątej generacji. Najnowsze źródła podają, że w ofercie iPhone’a 13 znajdzie się przynajmniej jeden model z ogromną ilością wbudowanej pamięci flash.

iPhone 13 Pro przejdzie do historii. Smartfon otrzyma 1 TB pamięci flash polecane, ciekawostki iPhone 13, Apple, 1 tb pamięci  Apple niedawno wypuściło smartfony z serii iPhone 12, które okazały się wielkim hitem. Firmie udało się pobić wszelkie rekordy i być liderem na światowym rynku smartfonów w czwartym kwartale 2020 roku. iPhone13 3

Oczekuje się, że jesienią Apple wypuści iPhone’a 13 Pro z 1 TB pamięci flash. To dwukrotnie więcej niż maksymalna pojemność pamięci w linii iPhone’a 12. iPhone 13 Pro Max będzie prawdopodobnie również będzie dostępny z taką pojemnością.

Apple iPhone XS był pierwszym smartfonem firmy, który miał 512 GB pamięci. Później takie modele pojawiły się w liniach iPhone’a 11 i iPhone’a 12.

Wcześniej informowano, że nowe smartfony z serii iPhone 13 będą miały obsługę technologii Wi-Fi 6E. Odpowiednie moduły może dostarczyć producent półprzewodników Skyworks.

Prezentacja linii Apple iPhone 13 spodziewana jest we wrześniu tego roku.


Najnowsze systemy

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry