iphone15

iPhone 15 Pro będzie korzystał z tego samego typu pamięci RAM, co iPhone 14 Pro

Według wycieku, który pochodzi z  ShrimpApplePro, iPhone 15 Pro będzie korzystał z tego samego typu pamięci RAM, co iPhone 14 Pro.

iPhone 16, który ma zostać wydany w 2024 roku, będzie wyposażony w szybszą pamięć RAM, a iPhone 15 Pr, który pojawi się w tym roku nie wniesie żadnych zmian w typie pamięci. Wyciek twierdzi, że dopiero chip A18 Bionic będzie oparty na procesie 3 nm firmy TSMC i będzie wyposażony w pamięć LPDDR5X.

Czip A17 Bionic w iPhone 15‌ Pro zostanie wykonany przy użyciu procesu chipowego N3B TSMC, podczas gdy A18 Bionic będzie oparty na zaawansowanym procesie 3 nm TSMC.

iPhone 15 Pro będzie korzystał z tego samego typu pamięci RAM, co iPhone 14 Pro ciekawostki RAM w iPhone 15, iphone 15 pro, iPhone 15, ilość pamięci ram  Według wycieku, który pochodzi z  ShrimpApplePro, iPhone 15 Pro będzie korzystał z tego samego typu pamięci RAM, co iPhone 14 Pro. iPhone15Pro

Podczas gdy typ pamięci pozostanie taki sam, iPhone 15 Pro może być wyposażony w 8 GB pamięci RAM zamiast 6 GB obecnych wysokiej klasy iPhone’ów. Dzięki większej ilości pamięci RAM użytkownicy będą mogli cieszyć się lepszą wielozadaniowością w systemie iOS z większą liczbą aplikacji otwartych w tle, a pamięć LPDDR5X w 2024 r. może pomóc poprawić wydajność baterii.

iPhone 15 – kiedy premiera?

Dziś w sieci pojawiły się informacje, mówiące o tym, że sprzedaż iPhone’a 15 (Pro) i innych wrześniowych nowości będzie miała miejsce 22 września. Przedpremierowe zamówienia na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona nastąpić albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top