iPhone 15 Pro otrzyma podekranowy skaner Face ID ciekawostki iPhone 15 Pro z face id pod ekranem, iphone 15 pro max, iphone 15 pro  Samsung Display i OTI Lumionics opracowują nową generację kamer podekranowych, które zadebiutują w smartfonie Galaxy Z Fold5 w przyszłym roku, a następnie pojawią się w modelach iPhone 15 Pro i Pro Max. iPhone15Pro 3 1300x700

iPhone 15 Pro otrzyma podekranowy skaner Face ID

Samsung Display i OTI Lumionics opracowują nową generację kamer podekranowych, które zadebiutują w smartfonie Galaxy Z Fold5 w przyszłym roku, a następnie pojawią się w modelach iPhone 15 Pro i Pro Max.

Według południowokoreańskiej publikacji TheElec, firma OTI Lumionics nawiązała współpracę z firmą Samsung, aby opracować nową generację organicznego materiału wzorcowego katody (CPM), który „otwiera mikroskopijnie przezroczyste okna w warstwach katody i pikselach OLED”. Technologia ta sprawia, że ​​wyświetlacz jest całkowicie przezroczysty, co pozwoli Apple na umieszczenie czujników Face ID pod ekranem.

iPhone 15 Pro otrzyma podekranowy skaner Face ID ciekawostki iPhone 15 Pro z face id pod ekranem, iphone 15 pro max, iphone 15 pro  Samsung Display i OTI Lumionics opracowują nową generację kamer podekranowych, które zadebiutują w smartfonie Galaxy Z Fold5 w przyszłym roku, a następnie pojawią się w modelach iPhone 15 Pro i Pro Max. iPhone15Pro 1

Oczekuje się, że Apple wypuści w tym roku iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max z nowym designem z dwoma wycięciami zamiast notcha, a rok później firma wyda smartfony z podekranowymi skanerami i czujnikami.

Więcej na temat iPhone 14 Pro możecie przeczytać tutaj – wygląd iPhone 14 nadal będzie wyjątkowy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry