iphone ultra

iPhone 15 Ultra może być mega drogi. Dlaczego?

iPhone 15 Ultra, który zostanie zaprezentowany w przyszłym roku może być naprawdę bardzo drogim smartfonem. Dlaczego cena będzie tak wysoka?

Jak się okazało, Apple otrzymało już pięć patentów na swoje nowe urządzenia z tytanowymi obudowami. W szczególności wspomina się o patentach na „powierzchnię z azotku tytanu o naturalnym kolorze tytanowym”, „powierzchnię teksturowaną dla części tytanowych” i „części z tytanu o piaskowanej teksturze powierzchni”. Zdjęcia w patentach przedstawiają smartfon, zegarek, laptop i tablet.

iPhone 15 Ultra może być mega drogi. Dlaczego? ciekawostki iPhone 15 Ultra, ile kosztuje iPhone 15 Ultra, cena iPhone 15 Ultra, Apple iPhone 15 Ultra  iPhone 15 Ultra, który zostanie zaprezentowany w przyszłym roku może być naprawdę bardzo drogim smartfonem. Dlaczego cena będzie tak wysoka? patent

Według Mydrivers, kolejny flagowy smartfon Apple, który zostanie wydany jako iPhone 15 Ultra we wrześniu przyszłego roku, będzie pierwszym w linii, który otrzyma tytanową obudowę.

Największą zaletą stopu tytanu jest połączenie lekkości i wytrzymałości. Smartfony iPhone 13 Pro Max i iPhone 14 Pro Max są krytykowane za ogromną masę według standardów urządzeń mobilnych. Ale stopy tytanu mają ogromną wadę, gdy są stosowane w produktach konsumenckich – są zbyt drogie.

Podobno cena stopu tytanu w metalu ustępuje tylko srebru, co doprowadzi do niezwykle wysokiego kosztu takiego smartfona. Źródło dodaje, że cena iPhone’a 15 Ultra w Chinach może przekroczyć 2000 USD.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top