iphone15 tapety

iPhone 16 i iPhone 16 Plus: Nowe informacje na temat ekranów

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat ekranów jakie pojawią się w przyszłorocznych smartfonach Apple – iPhone 16 i iPhone 16 Plus.

W ostatnich latach iPhone stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych smartfonów na rynku. Jego rosnąca popularność sprawia, że oczekiwania wobec kolejnych generacji są coraz większe.

Według najnowszych doniesień, iPhone 16 i iPhone 16 Plus będą miały podobne ekrany, jak ich poprzednicy, czyli z częstotliwością odświeżania 60 Hz.

iPhone 16 i iPhone 16 Plus: Nowe informacje na temat ekranów ciekawostki iphone 16 pro max, iPhone 16 Pro, iPhone 16 plus, iPhone 16  W sieci pojawiły się nowe informacje na temat ekranów jakie pojawią się w przyszłorocznych smartfonach Apple - iPhone 16 i iPhone 16 Plus. iPhone15 3

iPhone 16 i iPhone 16 Plus

Według znanego informatora Revegnus, iPhone 16 i iPhone 16 Plus otrzymają panele LTPS 60 Hz. Jeśli chodzi o wielkości ekranów to przekątna iPhone 16 będzie miała 6,12 cala, a iPhone 16 Plus – 6,69 cala. Mimo że nie będzie to żadna rewolucja w porównaniu do obecnych modeli, można oczekiwać, że same panele będą bardziej zaawansowane technologicznie.

iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max

W przeciwieństwie do podstawowych modeli, iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max mają zostać wyposażone w większe ekrany. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, przekątne tych modeli wyniosą odpowiednio do 6,3 cala i 6,9 cala. Dokładnie 6,27 cala i 6,86 cala. Oznacza to, że użytkownicy będą mieli jeszcze większą powierzchnię ekranu do korzystania z aplikacji, przeglądania treści multimedialnych i wykonywania innych czynności na swoim smartfonie.

Choć nie ma jeszcze pełnych informacji na temat wszystkich nowych funkcji i specyfikacji iPhone 16 i iPhone 16 Plus, to fakt, że modele te prawdopodobnie będą miały ekran z częstotliwością odświeżania 60 Hz, może być rozczarowujący dla niektórych fanów marki. Niemniej jednak, większe przekątne w modelach Pro oraz potencjalne wprowadzenie innowacyjnych technologii mogą zrekompensować tę niedogodność. Trzeba poczekać na oficjalne informacje ze strony Apple, aby dowiedzieć się więcej na temat nadchodzących modeli iPhone.

Więcej na temat przyszłorocznych smartfonów Apple możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów.

A co ty o tym sądzisz? Uważasz, że “tańsze” wersję iPhone podobnie jak modele Pro powinny posiadać ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz? Daj koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 189

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top