iphone16pro onetechpl

iPhone 16 Pro będzie miał podekranowy aparat

iPhone 16 Pro będzie pierwszym smartfonem firmy Apple z podekranowym ekranem. Uważa tak analityk  TFI Securities, Ming-Chi Kuo o czym poinformował na swoim Twitterze.

W niedawno opublikowanym tweecie analityk Ming-Chi Kuo napisał, że pierwszy iPhone z podekranowym aparatem będzie gotowy w 2024 roku:

Myślę, że pierwszy prawdziwie pełnoekranowy iPhone pojawi się w 2024 roku. Wysokiej klasy iPhone’y w 2024 roku będą miały przednią kamerę i system Face ID pod wyświetlaczem. W warunkach słabego oświetlenia trudno byłoby zarządzać tego typu przednim aparatem, więc dostawca usług internetowych i algorytm będą kluczowe dla poprawy jakości.

Pierwszy krok w tym kierunku zapewne zobaczymy już w w iPhone 14 Pro, który pozbawiony będzie klasycznego notcha.

iPhone 16 Pro będzie miał podekranowy aparat ciekawostki podekranowy aparat w iphone 16 pro, iphone 16 pro max ultra, iphone 16 pro max release date, iphone 16 pro max, iPhone 16 Pro  iPhone 16 Pro będzie pierwszym smartfonem firmy Apple z podekranowym ekranem. Uważa tak analityk  TFI Securities, Ming-Chi Kuo o czym poinformował na swoim Twitterze. iPhone14Pro onetecpl
iPhone 14 Pro.

Jak zapewne już wiecie w tegorocznych wersjach Pro zamiast notcha pojawią się dwie “dziury” w ekranie. Więcej na ten temat możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów.

Jeśli Apple będzie trzymać się kolejności w nazewnictwie, to pierwszymi gadżetami z całkowicie bezramkowym wyświetlaczem bez wycięć i wycięć będą iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top