iphone16pro onetechpl

iPhone 17 Pro będzie miał Face ID pod ekranem

Według Rossa Younga, znanego analityka wyświetlaczy, przyszły iPhone 17 Pro będzie pierwszym modelem wyposażonym w technologię Face ID pod panelem ekranu.

Wcześniej Young informował, że iPhone 16 Pro będzie pierwszym modelem z tą technologią, jednak z powodu “problemów z czujnikami” jego premiera została przesunięta na rok później. Teraz analityk przewiduje, że Face ID pod ekranem zostanie wprowadzony dopiero w iPhone 17 Pro, który ma się pojawić na rynku w 2027 roku.

iPhone 17 Pro będzie miał Face ID pod ekranem ciekawostki wycięcie, technologia, smartfony, Ross Young, przednia kamera, proMotion, Pro, iPhonie 17 pro, iPhone 16 Pro, iPhone, innowacja, face ID, Ekran, design, bezpieczenstwo, Apple, analityk  Według Rossa Younga, znanego analityka wyświetlaczy, przyszły iPhone 17 Pro będzie pierwszym modelem wyposażonym w technologię Face ID pod panelem ekranu. iPhone16

Według Rossa Younga, w iPhone 17 Pro zobaczymy również inne zmiany w designie, takie jak umieszczenie kamery pod ekranem, aby uzyskać prawdziwy “cały ekran”. Jednakże, w przeciwieństwie do Face ID, ta funkcja pojawi się już w modelach iPhone 16 Pro.

Warto zauważyć, że zmiana w planach Apple dotycząca wprowadzenia Face ID pod ekranem może wynikać z trudności technicznych związanych z implementacją tej technologii. Z pewnością taka zmiana będzie dla użytkowników iPhone’a korzystna, ponieważ pozwoli na uzyskanie większego ekranu bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa.

Wraz z wprowadzeniem Face ID pod ekranem, Apple staje się jednym z nielicznych producentów, którzy zdecydowali się na taką innowację. Biorąc pod uwagę, że technologia ta jest stosunkowo nowa i wymaga dalszych badań, możemy spodziewać się, że z czasem stanie się ona bardziej popularna wśród producentów smartfonów.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top