iPhone-mania, Apple zwiększa produkcję swoich smartfonów ciekawostki sprzedaz iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13  iPhone'y sprzedają się tak dobrze, że ​​Apple zdecydowało się na zwiększenie produkcji w pierwszym kwartale 2021 roku do rekordowego poziomu 85,5 mln sztuk. iphone13 1300x700

iPhone-mania, Apple zwiększa produkcję swoich smartfonów

iPhone’y sprzedają się tak dobrze, że ​​Apple zdecydowało się na zwiększenie produkcji w pierwszym kwartale 2021 roku do rekordowego poziomu 85,5 mln sztuk.

iPhone 13 jest nadal bardzo poszukiwany nie tylko w krajach zachodnich, ale także w Chinach. Z tego powodu Apple musiało zwiększyć produkcję i osiągnąć w pierwszych trzech miesiącach roku ilości, które nigdy nie były osiągane w przeszłości.

iPhone-mania, Apple zwiększa produkcję swoich smartfonów ciekawostki sprzedaz iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13  iPhone'y sprzedają się tak dobrze, że ​​Apple zdecydowało się na zwiększenie produkcji w pierwszym kwartale 2021 roku do rekordowego poziomu 85,5 mln sztuk. iPhone13pro 1

Według TrendForce, Apple utrzymało czołową pozycję wśród największych producentów smartfonów w czwartym kwartale 2021 roku i powinno powtórzyć ten wyczyn w pierwszym kwartale 2022 roku. Według analityków, wielki sukces iPhone’ów wynika nie tylko z cech charakterystycznych iPhone 13.

Ponadto TrendForce uważa, że ​​Apple przejęło udział w rynku pozostawiony przez Huawei, ponieważ wielu użytkowników zdecydowało się przejść na iOS. Nic dziwnego, że Apple odnotował wzrost swojej obecności na chińskim rynku smartfonów z 10 do 16 proc. 

W sumie cała branża wyprodukowała 365 milionów smartfonów w ostatnim kwartale 2021 r. Pomimo potencjalnego spadku popytu na smartfony w Chinach i ograniczonego wzrostu na innych rynkach, oczekuje się, że roczna produkcja smartfonów wyniesie 1,381 miliarda sztuk w 2022 r.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top