iPhone Pro - pierwsza wizja przyszłorocznego smartfona od Apple polecane, ciekawostki Wizja, Wideo, koncept, iPhone pro, Apple  Oczekuje się, że w tym roku Apple zaprezentuje światu nowego iPhone'a.  Naszym zdaniem nie będzie to model 13, a 12s. A co z przyszłorocznym smartfonem? Jak będzie wyglądał i jaką otrzyma nazwę? iPhonePro

iPhone Pro – pierwsza wizja przyszłorocznego smartfona od Apple

Oczekuje się, że w tym roku Apple zaprezentuje światu nowego iPhone’a.  Naszym zdaniem nie będzie to model 13, a 12s. A co z przyszłorocznym smartfonem? Jak będzie wyglądał i jaką otrzyma nazwę?

Projekt Antonio De Rosa prezentuje nam swoją wizję przyszłorocznego flagowca firmy Apple. Jego zdaniem urządzenie będzie nazywać się po prostu iPhone Pro – tak jak seria iPad.

iPhone Pro

iPhone Pro - pierwsza wizja przyszłorocznego smartfona od Apple polecane, ciekawostki Wizja, Wideo, koncept, iPhone pro, Apple  Oczekuje się, że w tym roku Apple zaprezentuje światu nowego iPhone'a.  Naszym zdaniem nie będzie to model 13, a 12s. A co z przyszłorocznym smartfonem? Jak będzie wyglądał i jaką otrzyma nazwę? iPhonePro 1

Zdaniem projektanta nowy iPhone będzie wyglądem bardzo podobnym do tego z obecnej generacji. Szyba przednia i tylna oraz płaska stalowa rama boczna. Istnieje jednak kilka drobnych innowacji estetycznych. Z przodu widzimy znacznie mniejsze wycięcie, co pozostawi więcej miejsca na wyświetlacz, który osiągnie częstotliwość odświeżania 240 Hz.

Z tyłu jednak kontynuujemy klasyczny design z kwadratowym wybrzuszeniem umieszczonym w rogu, w którym znajdziemy cztery czujniki rozmieszczone w rogach, natomiast lampa błyskowa LED i dodatkowy czujnik znajdują się tuż pod nim.

iPhone Pro - pierwsza wizja przyszłorocznego smartfona od Apple polecane, ciekawostki Wizja, Wideo, koncept, iPhone pro, Apple  Oczekuje się, że w tym roku Apple zaprezentuje światu nowego iPhone'a.  Naszym zdaniem nie będzie to model 13, a 12s. A co z przyszłorocznym smartfonem? Jak będzie wyglądał i jaką otrzyma nazwę? iPhonePro 2

Z urządzenia zniknął całkowicie port Lightning. Urządzenie jest ładowane dzięki specjalnym akcesoriom podłączanych za pomocą MagSafe.

Jak Wam się ta wizja całkowicie ?bezprzewodowego? iPhone’a podoba?

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry