Zamówiła na stronie Apple nowego iPhone 12 Pro Max, a dostała jogurt o smaku jabłkowym polecane, ciekawostki kupiła iPhone a dostała jogurt, jogurt o smaku jabłkowym, jogurt, iPhone 12 Pro Max, Apple  Historie o tym, że użytkownik zamówił smartfon Apple, a zamiast tego otrzymał inny przedmiot, który z pewnością nie był smartfonem znamy nie od dziś. Ale ta historia jest inna. iPhone12ProMax 1

Zamówiła na stronie Apple nowego iPhone 12 Pro Max, a dostała jogurt o smaku jabłkowym

Historie o tym, że użytkownik zamówił smartfon Apple, a zamiast tego otrzymał inny przedmiot, który z pewnością nie był smartfonem znamy nie od dziś. Ale ta historia jest inna.

Dzisiejsza historia różni się od wielu podobnych tym, że tym razem zamówienie zostało złożone nie w jakimś podejrzanym sklepie, ale za pośrednictwem najbardziej oficjalnego sklepu Apple. Tak przynajmniej twierdzi właściciel smartfona.

Kupiła od Apple iPhone, a dostała jogurt o smaku jabłkowym

Szczęśliwa właścicielka z Chin, zaraz po otrzymaniu paczki, przesłała na Weibo film z unboxingiem jej nowego iPhone 12 Pro Max z 256 GB. Niestety po rozerwaniu i otworzeniu paczki okazało się, że w pudełku zamiast urządzenia o wartości 1563 USD był jogurt. Co ciekawe – o smaku jabłkowym, więc jakby nie było na pudełku otrzymanego produktu było ?jabłko?.

Zamówiła na stronie Apple nowego iPhone 12 Pro Max, a dostała jogurt o smaku jabłkowym polecane, ciekawostki kupiła iPhone a dostała jogurt, jogurt o smaku jabłkowym, jogurt, iPhone 12 Pro Max, Apple  Historie o tym, że użytkownik zamówił smartfon Apple, a zamiast tego otrzymał inny przedmiot, który z pewnością nie był smartfonem znamy nie od dziś. Ale ta historia jest inna. jogurt

Zdenerwowana i oszukana dziewczyna udała się od razu na policję. W trakcie postępowania okazało się, że kobieta nie odebrała przesyłki osobiście, a kurier zostawił paczkę z rzekomym smartfonem w paczkomacie pod domem, w którym mieszka Liu.

Aby szybko rozwiązać sprawę w dochodzenie zaangażowano zarówno lokalne biuro Apple, jak i Express Mail Service (EMS). Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kradzież i ustala, w którym momencie i kto podmienił paczkę.

Nowości w iOS 14.5 / iPadOS 14.5

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 2

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 1

Pozostałe informacje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry