ios17 1

Jak przygotować iPhone do instalacji systemu iOS 17

Dziś wieczorem, Apple udostępni finalną wersję iOS 17, więc opiszemy jak przygotować iPhone do instalacji najnowszej wersji systemu iOS.

Poniżej omówimy kroki, które warto wykonać przed dokonaniem aktualizacji do najnowszej wersji systemu mobilnego firmy Apple, a mianowicie iOS 17.

Kompatybilność urządzeń

Jak przygotować iPhone do instalacji systemu iOS 17 poradniki, ciekawostki system iOS 17, oficjalna lista zmian w iOS 17, jak wykonać instalację systemu iOS 17, jak wgrać system iOS 17 na iPhone, jak przygotować telefon do instalacji systemu iOS 17, jak przygotować iPhone do instalacji iOS 17, iOS 17, co trzeba zrobić przed instalacją iOS 17, aktualizacja do iOS 17 Dziś wieczorem, Apple udostępni finalną wersję iOS 17, więc opiszemy jak przygotować iPhone do instalacji najnowszej wersji systemu iOS. iPhone14

Przede wszystkim, sprawdź czy twój model iPhone’a jest kompatybilny z nową aktualizacją. Od iPhone’a 8 wzwyż możliwa jest aktualizacja do iOS 17.

Obejmuje to następujące modele:

 • iPhone 8 i 8 Plus
 • iPhone XS, XS Max
 • iPhone XR
 • iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max
 • iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max
 • iPhone 13, 13 mini, 13 Pro, 13 Pro Max
 • iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max
 • iPhone SE edycje 2020 i 2022

Przygotowania przed aktualizacją

Jak przygotować iPhone do instalacji systemu iOS 17 poradniki, ciekawostki system iOS 17, oficjalna lista zmian w iOS 17, jak wykonać instalację systemu iOS 17, jak wgrać system iOS 17 na iPhone, jak przygotować telefon do instalacji systemu iOS 17, jak przygotować iPhone do instalacji iOS 17, iOS 17, co trzeba zrobić przed instalacją iOS 17, aktualizacja do iOS 17 Dziś wieczorem, Apple udostępni finalną wersję iOS 17, więc opiszemy jak przygotować iPhone do instalacji najnowszej wersji systemu iOS. iOS17 2

Zanim zainstalujesz nowy system, istnieje kilka rzeczy, które powinieneś zrobić:

01. Aktualizacja aplikacji

W pierwszej kolejności warto zaktualizować wszystkie aplikacje zainstalowane na urządzeniu. Otwórz sklep App Store, kliknij na ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu i odśwież stronę, aby zobaczyć dostępne aktualizacje aplikacji. Następnie zainstaluj je.

02. Poziom naładowania baterii

Zanim przystąpisz do aktualizacji, upewnij się, że poziom naładowania baterii w twoim iPhone’ie wynosi przynajmniej 50%.

03. Wolne miejsce

Aby pomyślnie zainstalować nową wersję iOS, potrzebujesz co najmniej 4-5 GB wolnego miejsca na dysku. Aby to sprawdzić, przejdź do Ustawień, a następnie wybierz Ogólne -To urządzenie – Miejsce.

Jeżeli zauważysz, że brakuje ci miejsca, możesz:

 • Usunąć zdjęcia i filmy, których nie potrzebujesz.
 • Pozbyć się nie używanych aplikacji.
 • Wyczyścić niepotrzebne pliki, np. w rozmowach WhatsApp lub iMessage.
 • Opróżnić pamięć podręczną, deinstalując i reinstalując aplikacje, takie jak Instagram czy Telegram.

04. Kopie zapasowe

Zawsze warto mieć kopię zapasową swoich danych. Najłatwiejszy sposób to zrobienie jej przez iCloud. Aby to zrobić, połącz się z siecią Wi-Fi i przejdź do Ustawienia – [Twoje imię i nazwisko] – iCloud – Backup w iCloud – Utwórz backup teraz.

Proces aktualizacji

Jak przygotować iPhone do instalacji systemu iOS 17 poradniki, ciekawostki system iOS 17, oficjalna lista zmian w iOS 17, jak wykonać instalację systemu iOS 17, jak wgrać system iOS 17 na iPhone, jak przygotować telefon do instalacji systemu iOS 17, jak przygotować iPhone do instalacji iOS 17, iOS 17, co trzeba zrobić przed instalacją iOS 17, aktualizacja do iOS 17 Dziś wieczorem, Apple udostępni finalną wersję iOS 17, więc opiszemy jak przygotować iPhone do instalacji najnowszej wersji systemu iOS. aktualizacja 2

Gdy już wszystko jest gotowe, możesz przejść do aktualizacji. Istnieją dwa główne metody:

 1. OTA (Over The Air): Jest to najszybsza i najłatwiejsza metoda. Wystarczy przejść do Ustawień > Ogólne > Aktualizacja oprogramowania i postępować zgodnie z instrukcjami.
 2. Przez iTunes / Finder: Tutaj wymagane jest podłączenie iPhone’a do komputera. Otwórz iTunes lub Finder, wybierz swoje urządzenie i kliknij na Uaktualnij.

Uwaga!: Jeżeli korzystałeś z wersji beta, konieczne jest usunięcie profilu deweloperskiego, inaczej aktualizacja nie będzie widoczna.

Jeśli chodzi o oficjalną listę zmian w nowym systemie, to wszystkiego dowiecie się z poniższego linku.

Warto także przeczytać o tym, czy azktualizacować swojego iPhone od razu, czy lepiej jeszcze się chwilę wstrzymać z aktualizacją.

Podsumowanie

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby przygotować się do instalacji iOS 17. Oczywiście, jak tylko zostanie ona oficjalnie wydana, poinformujemy was o tym.

Nie zapomnij o tym, że aktualizacja systemu to duża zmiana, więc warto dokładnie przygotować się do tego procesu, aby uniknąć potencjalnych problemów. Jeżeli wszystko wykonasz zgodnie z powyższymi wskazówkami, proces aktualizacji powinien przebiegnąć bezproblemowo.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 231

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top