Kuo zdradza wszystkie szczegóły na temat iPhone SE 3 5G ciekawostki iPhone SE 3 generacji, iPhone SE 3 5G, iPhone SE 3 2022  Analityk Kuo podzielił się na Twitterze wszystkimi szczegółami dotyczącymi nowego iPhone'a SE 3 5G , urządzenia, które zostanie zaprezentowane we wtorek 8 marca podczas wydarzenia Peek Performance . iPhoneSE3 1300x700

Kuo zdradza wszystkie szczegóły na temat iPhone SE 3 5G

Analityk Kuo podzielił się na Twitterze wszystkimi szczegółami dotyczącymi nowego iPhone’a SE 3 5G , urządzenia, które zostanie zaprezentowane we wtorek 8 marca podczas wydarzenia Peek Performance.

Najnowszy iPhone SE 3 będzie dostępny w trzech różnych wersjach:  64 GB, 128 GB i 256 GB . Jest to zmiana w stosunku drugiej generacji, bowiem model SE 2 dostępny jest w opcjach 64 GB i 128 GB.

Ponadto nowy smartfon z oznaczeniem SE‌ będzie nadal oferowany w tych samych białych, czarnych i czerwonych opcjach kolorystycznych, co obecny model. Kuo powtarza również, że urządzenie będzie miało „podobną konstrukcję” do obecnego modelu. Warto również zauważyć, że w tweecie nie wspomniano o aktualizacjach dotyczących aparatu.

Wreszcie, Kuo wyjaśnia po raz kolejny, że iPhone SE 3 będzie wyposażony w układ A15  i łączność 5G , z obsługą połączeń 5G mmWave i Sub-6GHz.

mmWave to wersja 5G o większej prędkości, ale z drugiej strony ma ograniczony zasięg. Implementacje 5G poniżej 6 GHz w USA zwykle osiągają prędkości od 100 do 150 Mb/s, więc jest łatwiejsze do wdrożenia, ale znacznie mniej wydajne niż jego odpowiednik mmWave.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top