lg

LG wprowadzi AirPlay do telewizorów w pokojach hotelowych

LG Electronics ogłosiło, że będzie jednym z czołowych producentów telewizorów, którzy wprowadzą funkcję Apple AirPlay do telewizorów znajdujących się w pokojach hotelowych.

W oficjalnym komunikacie prasowym, opublikowanym przez ZDNET, firma LG ogłosiła, że jeszcze w tym roku wprowadzi na rynek telewizor LG Pro:Centric Smart Hotel TV, który będzie wyposażony w technologię “AirPlay”. Ta innowacyjna funkcja pozwoli podróżnym na bezproblemowe korzystanie z AirPlay na większych ekranach telewizorów w hotelowych pokojach.

Michael Kosla, wiceprezes działu hotelarstwa w LG Business Solutions, podkreślił, że wprowadzenie AirPlay do telewizorów w pokojach hotelowych to duży postęp w branży turystycznej i hotelarskiej. LG śledzi potrzeby swoich klientów, którzy coraz częściej oczekują łatwego dostępu do swoich multimedialnych treści na większych ekranach, niezależnie od miejsca pobytu. Ta nowa funkcja umożliwi podróżnym korzystanie ze swoich osobistych opcji multimedialnych w komfortowych warunkach pokoi hotelowych. Dodatkowo, hotele oferujące tę funkcję będą miały znaczną przewagę nad konkurencją, co podniesie zadowolenie gości.

LG wprowadzi AirPlay do telewizorów w pokojach hotelowych ciekawostki zadowolenie gości, Większy ekran, telewizory, rozszerzenie, rozrywka, Pro:Centric Smart Hotel TV, pokój hotelowy, podróżujący, Michael Kosla, łatwy dostęp, LG Electronics, LG Business Solutions, innowacja, branża turystyczna, branża hotelarska, Apple AirPlay  LG Electronics ogłosiło, że będzie jednym z czołowych producentów telewizorów, którzy wprowadzą funkcję Apple AirPlay do telewizorów znajdujących się w pokojach hotelowych. AirPlay2

Współpraca pomiędzy LG a Apple pozwoliła na stworzenie łatwego w użyciu rozwiązania, jakim jest “AirPlay”. Użytkownicy iPhone’ów będą mogli skorzystać z tej funkcji, skanując kod QR, co umożliwi im bezpieczne przesyłanie strumieniowe treści z iPhone’a lub iPada na telewizor w hotelowym pokoju, bez konieczności posiadania dodatkowego sprzętu. LG zapewnia, że AirPlay będzie działał na telewizorach, które zostaną wprowadzone na rynek w tym roku, a także na nowszych modelach.

To nie tylko LG podjęło działania w celu wprowadzenia AirPlay do telewizorów w hotelowych pokojach. Apple również nawiązało współpracę z wybranymi hotelami, aby rozszerzyć tę funkcję na obsługiwane telewizory. IHG Hotels & Resorts, obsługująca 6000 lokalizacji na całym świecie, będzie jednym z pionierów w wprowadzeniu AirPlay w swoich hotelach. Dzięki temu podróżni będą mogli cieszyć się pełną gamą funkcji AirPlay podczas pobytu w hotelach IHG.

Wprowadzenie funkcji AirPlay do telewizorów w pokojach hotelowych jest kolejnym krokiem w kierunku zapewnienia jeszcze większego komfortu i wygody podróżującym gościom. Dzięki temu rozwiązaniu, podróżni posiadający urządzenia Apple będą mogli cieszyć się swoimi ulubionymi treściami multimedialnymi na większym ekranie, co z pewnością podniesie jakość ich doświadczenia w trakcie pobytu w hotelu.

Firma LG, będąca jednym z liderów branży elektroniki użytkowej, zawsze stawia na innowacje i reaguje na zmieniające się potrzeby konsumentów. Wprowadzenie funkcji AirPlay do telewizorów w hotelowych pokojach jest dowodem na to, że LG słucha swoich klientów i dąży do zapewnienia im najlepszych rozwiązań technologicznych. To kolejny krok naprzód w świecie rozrywki w pokojach hotelowych, który na pewno spotka się z entuzjazmem podróżujących gości.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 145

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top