Login, czyli logowanie na iUrządzeniu takie samo, jak w OS X cydia-i-jailbreak   Pewnie wielu z was zna ekran logowania z OS X/macOS, jednym może się podobać, a innym niekoniecznie, co nie zmienia faktu, że podobna funkcja zmierza na iOS. Wszystko za sprawą obecnie powstającej wtyczki Login. logowanie

Login, czyli logowanie na iUrządzeniu takie samo, jak w OS X

Pewnie wielu z was zna ekran logowania z OS X/macOS, jednym może się podobać, a innym niekoniecznie, co nie zmienia faktu, że podobna funkcja zmierza na iOS. Wszystko za sprawą obecnie powstającej wtyczki Login.

Wtyczka powinna pojawić się na przełomie sierpnia i września bieżącego roku, a jej autorem jest ImBrandDev. Po instalacji Login, ekran blokady będzie działał tak samo, jak w przypadku desktopowego systemu operacyjnego Apple.

Warto nadmienić, że wtyczka będzie kompatybilna z iOS 8.x.x i 9.x.x, ponadto autor zapewnia, że będzie ona kompatybilna z innymi wtyczkami poszerzającymi możliwości zablokowanego ekranu urządzeń mobilnych Apple. Login ma bez problemów współpracować z Xen, LockHTML i wieloma innymi.

Wiem też, że wtyczka pojawi się w domyślnym źródle BigBoss, więc może być płatna, ale tego dowiemy się w momencie jej debiutu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top