macbookairm2

MacBook Air z czipem M2 rozłożony na części

MacBook Air z czipem M2 rozłożony na części. Chyba jako pierwszy na świecie dokonał tego użytkownik Max Tech. Proces możecie zobaczyć na filmie.

Max Tech udostępnił film przedstawiający całkowicie rozebranego nowego MacBook Air z czipem M2. Zajrzyjmy zatem do wnętrza najnowszego laptopa firmy Apple.

Ogólnie rzecz biorąc, nowy MacBook Air  z czipem M2 wygląda podobnie jak poprzednik, ale płaska konstrukcja pozwoliła Apple zmieścić wewnątrz notebooka większe ogniwa baterii. Nowy MacBook Air M2 ma baterię o pojemności 52,6 W, w porównaniu z baterią o pojemności 49,9 W w poprzednim modelu. Apple twierdzi jednak, że zarówno model 2020, jak i 2022 MacBooka Air osiągają nawet 18 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii.

Teardown ujawnia również, że na płycie logicznej nowego MacBooka Air znajduje się układ M2. Jak Apple potwierdziło w zeszłym tygodniu, teardown potwierdza, że model 256 GB nowego MacBooka Air jest wyposażony w pojedynczy układ pamięci masowej NAND, a prędkość SSD jest o 30 procent do 50 procent wolniejsza w testach benchmarkowych niż w innych modelach MacBooka Air.

MacBook Air z czipem M2 rozłożony na części ciekawostki MacBook Air z czipem M2 rozłożony na częsci, MacBook Air z czipem M2 rozebrany na czesci, macbook air z czipem M2  MacBook Air z czipem M2 rozłożony na części. Chyba jako pierwszy na świecie dokonał tego użytkownik Max Tech. Proces możecie zobaczyć na filmie. M2 MacBook Air Logic Board 1536x862 1

Podobnie jak wcześniej, układy pamięci i RAM są przylutowane do płytki logicznej, co bardzo utrudnia, jeśli nie uniemożliwia, upgrade tych komponentów po zakupie.

Proces rozkładania MacBooka na części możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top