macOS 12.3 psuje Dropboxa ciekawostki macOS 12.3 psuje Dropboxa, macos 12.3  Aplikacja Dropbox przestała działać na macOS Monterey 12.3 beta. Twórcy Dropbox zgłosili to na swojej stronie internetowej. dropbox 1 1300x700

macOS 12.3 psuje Dropboxa

Aplikacja Dropbox przestała działać na macOS Monterey 12.3 beta. Twórcy Dropbox zgłosili to na swojej stronie internetowej.

Dropbox nie synchronizuje już plików w lokalnej pamięci masowej z chmurą, więc musisz uważać, aby nie stracić cennych danych. Pliki nadal można przesyłać z komputera do Dropbox za pośrednictwem przeglądarki, ale nie jest to szczególnie wygodne.

macOS 12.3 psuje Dropboxa ciekawostki macOS 12.3 psuje Dropboxa, macos 12.3  Aplikacja Dropbox przestała działać na macOS Monterey 12.3 beta. Twórcy Dropbox zgłosili to na swojej stronie internetowej. Monterey 1 1

Deweloperzy Dropbox planują wydać zaktualizowaną wersję klienta dla macOS w marcu, gdzie ten problem zostanie naprawiony. Problem związany jest z nowymi ograniczeniami w systemie bezpieczeństwa systemu operacyjnego – macOS nie daje już aplikacjom firm trzecich nieograniczonego dostępu do plików w folderach użytkowników, musi być zaimplementowany poprzez specjalne rozszerzenie Apple File Provider.

Microsoft przygotował się z wyprzedzeniem i wydał już zaktualizowaną wersję klienta OneDrive zgodną z macOS Monterey 12.3. Co prawda aplikacja ma teraz znacznie więcej ograniczeń, a ustawienia synchronizacji ze względu na użycie narzędzia Apple File Provider stały się mniej elastyczne.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top