Nowe komputery Mac i iPady z ultraszerokopasmowym chipem U1 ciekawostki   W pierwszej wersji beta systemu macOS Monterey 12.3, wydanej w tym tygodniu, programiści odkryli pliki systemowe, które wskazują na rychłe wprowadzenie układów ultraszerokopasmowych (UWB) w komputerach Mac. U1 1300x700

Nowe komputery Mac i iPady z ultraszerokopasmowym chipem U1

W pierwszej wersji beta systemu macOS Monterey 12.3, wydanej w tym tygodniu, programiści odkryli pliki systemowe, które wskazują na rychłe wprowadzenie układów ultraszerokopasmowych (UWB) w komputerach Mac.

Deweloperzy odkryli struktury potrzebne do obsługi ultraszerokopasmowego. Co ciekawe, te same narzędzia zostały już wykorzystane do zapewnienia obsługi UWB na urządzeniach iOS z chipem U1.

Nowe komputery Mac i iPady z ultraszerokopasmowym chipem U1 ciekawostki   W pierwszej wersji beta systemu macOS Monterey 12.3, wydanej w tym tygodniu, programiści odkryli pliki systemowe, które wskazują na rychłe wprowadzenie układów ultraszerokopasmowych (UWB) w komputerach Mac. iMacPro

Najprawdopodobniej wprowadzenie układu U1 w przyszłych produktach Apple pozwoli na transmisję muzyki Lossless do bezprzewodowych słuchawek AirPods Pro 2, ponieważ przedstawiciele firmy wielokrotnie mówili o ograniczeniach standardu Bluetooth, które chcą ominąć.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy zobaczymy pierwszego Maca i iPada z chipem U1, ale prawdopodobnie na wiosnę zapowiedziane zostanie co najmniej jedno urządzenie.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top