monterey

macOS Monterey 12.2 beta 1 dostępny

macOS Monterey 12.2 beta 1, czyli pierwsza beta systemu macOS 12.2 właśnie w tej chwili trafiła do programistów. AKtualizacja pojawiła się zaledwie tydzień po wydaniu macOS 12.1.

Zarejestrowani programiści mogą pobrać już pierwsza wersję beta za pośrednictwem Apple Developer Center. Po zainstalowaniu odpowiedniego profilu wersje beta będą dostępne za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych.

Co nowego w macOS Monterey 12.2 beta 1

macOS Monterey 12.2 beta 1 dostępny ciekawostki nowosci w macOS Monterey 12.2 beta 1, macOS Monterey 12.2 beta 1, co nowego w macOS Monterey 12.2 beta 1  macOS Monterey 12.2 beta 1, czyli pierwsza beta systemu macOS 12.2 właśnie w tej chwili trafiła do programistów. AKtualizacja pojawiła się zaledwie tydzień po wydaniu macOS 12.1. Monterey 1 1

Tego w tej chwili nie wiemy co nowego pojawiło się w pierwszej becie, ale być może w systemie znajduje się długo przez wszystkich oczekiwana funkcja Universal Control, której premiera jak wiecie została oficjalnie opóźniona.

Właśnie zabieramy się za instalację. Gdy tylko system pojawi się na naszym komputerze od razu poinformujemy Was o wszystkich nowościach. Jeśli wpis nie zostanie edytowany, to znaczy, że żadnych większych i istotnych zmian nie znaleźliśmy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top