Krzysiek Borek11.01.2017
MultiActions, czyli przenoszenie i usuwane wielu aplikacji jednocześnie

Osobiście nie widzę problemu w usuwaniu jednej aplikacji po drugiej, jeżeli wielu z nich nie potrzebuje. Jednak ostatnio wydano interesującą wtyczkę-MultiActions, pozwalającą na usuwanie wielu aplikacji jednocześnie.

Z drugiej strony denerwuje mnie pojedyncze przemieszczanie aplikacji do nowo utworzonego folderu, na szczęście dzięki wtyczce można przenosić parę aplikacji na raz, co zdecydowanie przyśpiesza proces. Używanie wtyczki jest dziecinnie proste, wystarczy wprowadzić ekran główny w tryb usuwania (trzęsienia się), a potem wybrać interesujące nas aplikacje, na ich ikonach pojawią się dodatkowe znaki mówiące o wybraniu aplikacji do usunięcia lub przeniesienia.

W dolnej części ekranu pojawią się dodatkowe przyciski, jeden z nich służy do włożenia wybranych aplikacji do folderu, a drugim je usuniemy. Warto nadmienić, że pierwszy z przycisków ma dwie funkcje, jedną już znacie, a druga pozwala na szybkie wyjęcie aplikacji z utworzonego wcześniej folderu.

Gdyby mój iPhone 5S był sprawny, to z pewnością sięgnąłbym po tę wtyczkę, choć kosztuje 1,49$. Nie zmienia to faktu, że jest w stanie uprościć i przyśpieszyć trzy procesy, które fabrycznie potrafią zająć wiele czasu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS