ipadmini 7

Na dzisiejszej konferencji Apple pojawi się nowy iPad mini?

Czy Apple zaskoczy dziś w nocy wszystkich i oprócz nowych MacBooków zaprezentuje także nowego iPada mini? Wszystko wskazuje na to, że tak.

W kontekście dzisiejszej prezentacji “Scary Fast” ze strony Apple, odnotowano kilka istotnych zmian w bazie chińskiego organu regulacyjnego 3C, który nadzoruje między innymi standardy dotyczące baterii w urządzeniach elektronicznych. Wskazuje to na możliwość wprowadzenia przez firmę z Cupertino nie tylko oczekiwanych nowości w segmencie komputerów Mac, ale również odświeżenia oferty tabletów, w tym iPada Mini.

Portal internetowy MacRumors zidentyfikował w bazie danych 3C wpisy odnoszące się do baterii przewidzianych dla nowych modeli 14- i 16-calowych MacBooków Pro oraz klawiatury Magic Keyboard. Co więcej, zaktualizowane informacje znaleziono również na temat baterii do iPada Mini.

Na dzisiejszej konferencji Apple pojawi się nowy iPad mini? ciekawostki technologia Apple, Tablet iPad, Scary Fast, Premiera, porty USB-C, nowosci apple, Macrumors, MacBook, komputery mac, iPad mini, Chip M3, Chiński Regulator 3C, bateria, Apple, Aktualizacje Produktów  Czy Apple zaskoczy dziś w nocy wszystkich i oprócz nowych MacBooków zaprezentuje także nowego iPada mini? Wszystko wskazuje na to, że tak. iPadmini 2 1

Interesujące jest, że identyfikatory tych produktów były już obecne w systemie regulacyjnym od 2021 roku. Niemniej jednak, w ubiegłym tygodniu Apple dokonało ich aktualizacji, podając jako datę premiery miesiąc październik 2023. Istotnym jest fakt, że według dostępnych informacji baterie w nadchodzących urządzeniach nie będą różnić się od obecnie używanych, co wskazuje na strategię kontynuacji istniejących rozwiązań technologicznych w tym zakresie.

Historia pokazuje, że podobne działania ze strony Apple miały miejsce w przeszłości. Na przykład, w zeszłym miesiącu, tuż przed premierą Apple Watch Series 9, dokonano analogicznej aktualizacji informacji dotyczących baterii w modelu Series 8. Oznacza to, że zmiany w bazie 3C są zwykle prekursorem wprowadzenia nowych urządzeń na rynek.

Na dzisiejszej prezentacji, oczekuje się więc nie tylko debiutu 14- i 16-calowych modeli MacBooka Pro z nowymi chipami M3 Pro i M3 Max, ale również wprowadzenia zaktualizowanego iPada Mini. Spekuluje się również o pojawieniu się 24-calowego iMaca z chipem M3. Co więcej, sugeruje się, że nowe urządzenia mogą być wyposażone w porty USB-C zamiast dotychczasowych portów Lightning, co stanowiłoby znaczącą zmianę w ofercie firmy.

Jak zatem widzicie, choć główne oczekiwania publiczności skupiają się na premierach nowych komputerów Mac, to informacje zawarte w bazie chińskiego regulatora 3C wskazują na to, że Apple może również zaskoczyć nas wprowadzeniem odświeżonej wersji iPada Mini. Ostateczne potwierdzenie tych spekulacji otrzymamy jednak dopiero podczas dzisiejszej prezentacji “Scary Fast”, która jak zwykle przyciągnie uwagę milionów użytkowników i fanów marki na całym świecie.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 144

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top