magsafe

Nowa aktualizacja akumulatora MagSafe firmy Apple wprowadza szybkie ładowanie

Najnowsza aktualizacja oprogramowania sprzętowego zestawu baterii MagSafe umożliwia 7,5 W ładowanie zgodnych iPhone’ów.

Przed aktualizacją moduł MagSafe Battery Pack mógł ładować iPhone’y w podróży z mocą 5 W, natomiast w najnowszym oprogramowaniu układowym 2.7.b.0 moc ta wzrosła do 7,5 W.

Nowa aktualizacja akumulatora MagSafe firmy Apple wprowadza szybkie ładowanie ciekawostki magsafe, bateria MagSafe firmy Apple  Najnowsza aktualizacja oprogramowania sprzętowego zestawu baterii MagSafe umożliwia 7,5 W ładowanie zgodnych iPhone'ów. battery 1

Aktualizację zestawu baterii MagSafe można przeprowadzić automatycznie, podłączając akcesorium do iPhone’a i czekając na rozpoczęcie procesu (zwykle w ciągu tygodnia od wydania nowego oprogramowania sprzętowego), albo korzystając z komputera Mac lub iPada, aby przyspieszyć ten proces. Apple sugeruje podłączenie przewodu Lightning do zestawu baterii MagSafe, a następnie podłączenie przewodu USB do iPada lub komputera Mac, aby rozpocząć proces aktualizacji w ciągu pięciu minut.

Aby sprawdzić, jaka wersja oprogramowania sprzętowego jest zainstalowana na zestawie baterii MagSafe, podłącz go do telefonu iPhone i przejdź do Ustawienia – Ogólne – Informacje – Zestaw baterii MagSafe. Wersja umożliwiająca ładowanie z mocą 7,5 W to 2.7.b.0,. Pamiętaj, że po podłączeniu do kabla Lightning akumulator MagSafe Battery Pack może ładować telefon iPhone z mocą do 15 W.

Zgodne modele z funkcją ładowania bezprzewodowego o mocy 7,5 W to iPhone 12 i iPhone 13.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top