ipadprom2

Nowa klawiatura Magic Keyboard sprawi, że iPad Pro będzie bardziej przypominał laptopa

Zgodnie z najnowszymi informacjami od Marka Gurmana, Apple chce wprowadzić w przyszłym roku nowego iPad Pro wraz z zupełnie nowa klawiaturą Magic Keyboard.

Celem tych zmian jest sprawienie, aby urządzenie w jeszcze większym stopniu zbliżyło się do funkcjonalności laptopa. Oto kilka kluczowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę.

W poprzednim tygodniu Gurman zarysował główne założenia dotyczące nowego wydania klawiatury Magic Keyboard. Według reportera, jednym z kluczowych elementów tego dodatku będzie powiększony gładzik, który ma wpłynąć na lepsze odwzorowanie doświadczenia użytkowania laptopa. Jest to reakcja na liczne uwagi od użytkowników dotyczące ograniczonych możliwości manipulacji wskaźnikiem w aktualnej konfiguracji.

Nowa klawiatura Magic Keyboard sprawi, że iPad Pro będzie bardziej przypominał laptopa ciekawostki Magic Keyboard, iPad Pro  Zgodnie z najnowszymi informacjami od Marka Gurmana, Apple chce wprowadzić w przyszłym roku nowego iPad Pro wraz z zupełnie nowa klawiaturą Magic Keyboard. klawiatura

W najnowszej edycji biuletynu Power On Gurman ujawnia dodatkowe szczegóły na temat tego akcesorium. Przede wszystkim, producent planuje wykorzystać aluminium w okolicach klawiatury, co jest zgodne z konstrukcją używaną w laptopach MacBook. Taka modyfikacja ma na celu zwiększenie trwałości i solidności całego zestawu. Warto dodać, że wprowadzenie bardziej wartościowych materiałów jest odpowiedzią na krytykę dotyczącą jakości wykonania aktualnego modelu klawiatury.

Z zewnątrz, klawiatura zachowa obecnie używany materiał silikonowy, a także będzie wyposażona w pojedynczy port USB-C. Gurman spekuluje, że użycie materiałów wyższej jakości może skutkować podniesieniem cen tego akcesorium, które na dzień dzisiejszy wynosi od 369,00 euro.

Jest prawdopodobne, że odświeżona klawiatura Magic Keyboard zostanie zaprezentowana razem z nową generacją iPada Pro w nadchodzącym roku. Oczekuje się, że te modele wprowadzą „gruntowne zmiany” w konstrukcji i funkcjonalności, co będzie pierwszą znaczącą aktualizacją produktu od roku 2018. Według Gurmana, można się spodziewać wprowadzenia chipu M3, wykorzystania technologii wyświetlacza OLED oraz nieco większych opcji jeśli chodzi o rozmiary, tj. 11 i 13 cali.

W sumie, te informacje rysują obraz iPada Pro jako urządzenia, które z każdą generacją coraz bardziej zaciera granice pomiędzy tabletem a laptopem. Nowa klawiatura Magic Keyboard jest jednym z najważniejszych kroków w tym procesie, a wprowadzenie zmian konstrukcyjnych i materiałowych ma nie tylko poprawić jakość użytkowania, ale też odpowiedzieć na wcześniejszą krytykę.

Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 142

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top