OneTech05.03.2021
Nowa wersja narzędzia unc0ver umożliwiającego wykonanie Jailbreak iOS 14 – 14.3 wydana

Pwn20wnd zaktualizował unc0ver do wersji 6.1.0, wprowadzając kilka znaczących ulepszeń w zakresie stabilności i niezawodności. Deweloper zauważa również, że najnowsza wersja apki wprowadza kilka ulepszeń w zakresie obsługi iOS 14.

Unc0ver v6 to pierwsze publiczne narzędzie jailbreak dla iOS 14 – iOS 14.3, które jest kompatybilne z iPhone XS, iPhone 11 i iPhone 12. Pierwsza wersja narzędzia została wydana w weekend. Od tego czasu Pwn20wnd i jego zespół wprowadzili wiele aktualizacji, aby jeszcze bardziej zwiększyć niezawodność narzędzia.

Lista zmian w unc0ver v6.1.0

  • naprawia wszystkie znane problemy ze stabilnością i niezawodnością w systemie iOS 14
  • naprawia błąd, który powodował, że aplikacja Unc0ver wyświetlała różne ustawienia jailbreak po otwarciu w stanie jailbreak na iOS 14
  • dodaje niestandardową wtyczkę libkrw, aby umożliwić obsługę odczytu i zapisu jądra w systemie iOS 14 dla badaczy zabezpieczeń i programistów

Aby zaktualizować unc0ver na swoim iPhonie po jailbreaku, po prostu pobierz i zainstaluj najnowszą Unc0ver IPA na swoim urządzeniu. Aby to zrobić pobierz najnowszą wersję narzędzia z unc0ver.dev następnie ponownie wykonaj Jailbreak.

Jak wykonać jailbreak iOS 14 – iOS 14.3

Jeśli nie wiesz jak wykonać Jailbreak iPhone 12 / 12 Pro lub innego urządzenia z systemem od iOS 11 do iOS 14.3 za pomocą najnowszego narzędzia, to więcej na ten temat dowiesz się z opublikowanego przez nas kilka dni temu wpisu.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl