applepencil

Nowy Apple Pencil z USB-C dostępny w sprzedaży

Apple uruchomiło sprzedaż swojego najnowszego produktu w kategorii akcesoriów do tabletów – Apple Pencil z USB-C. Ile kosztuje nowy ołówek?

Zaprezentowany oficjalnie w październiku tego roku, stylus wreszcie jest dostępny w Apple Storę Online. Ołówek można kupić za  429 zł, co stanowi atrakcyjną alternatywę dla bardziej kosztownych wersji Apple Pencil, zarówno pierwszej, jak i drugiej generacji.

Od dziś urządzenie można nabyć w ponad trzydziestu krajach, w tym także w Polsce. Zamówienia złożone w dniu dzisiejszym powinny dotrzeć do klientów już 3 listopada.

Nowy Apple Pencil z USB-C dostępny w sprzedaży ciekawostki USB-C, stylus, rysunki, notatki, niska latencja, komentarze, kąt nachylenia, iPad Pro, iPad, innowacje, ilustracje, dostępność, cyfrowe pisanie odręczne, Apple Pencil, akcesoria do tabletów  Apple uruchomiło sprzedaż swojego najnowszego produktu w kategorii akcesoriów do tabletów – Apple Pencil z USB-C. Ile kosztuje nowy ołówek? pecil 3

Jeśli chodzi o samą nowość, to Bob Borchers, odpowiedzialny za światowy marketing produktów Apple, wskazał, że najnowszy stylus ma na celu kontynuowanie innowacji w dziedzinie notatek, rysunków i ilustracji. Dzięki synergii z różnorodnymi funkcjami iPada, nowy Apple Pencil oferuje dodatkową opcję wykorzystania zalet cyfrowego pisania odręcznego oraz tworzenia adnotacji i komentarzy w różnego rodzaju dokumentach.

Należy jednak pamiętać, że w tej wersji ołówka nie znajdziemy czułości na siłę nacisku, bezprzewodowego parowania i ładowania, ani opcji podwójnego stuknięcia czy też darmowego grawerowania. Stylus jest jednak w pełni kompatybilny z najnowszymi modelami iPada Pro, oferując funkcję rozpoznawania położenia ołówka nad ekranem.

Wprowadzenie na rynek tego modelu Apple Pencil z portem USB-C to strategia ukierunkowana na zwiększenie dostępności zaawansowanych funkcji stylusa dla szerokiego spektrum użytkowników. Jest to kompromis między funkcjonalnością a ceną, którego efektem jest niższa cena. Warto pamiętać także o tym że starsze wersje tego akcesorium są cały czas dostępne w ofercie Apple.

W skrócie, nowy Apple Pencil z portem USB-C to ciekawy wybór dla tych, którzy szukają zaawansowanego ołówka do iPada, ale niekoniecznie potrzebują wszystkich funkcji dostępnych w droższych modelach. Jest to krok w stronę zwiększenia dostępności tego rodzaju akcesoriów dla szerszej grupy konsumentów. Nowość możecie kupić klikając w ten link.

Jeśli jednak uważasz, że cena nieco ponad 400 zł to dużo, zachęcamy do odwiedzenia wpisu w której przedstawiamy niemal identyczny ołówek, który jest o ponad połowę tańszy.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 167

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top