ipad10 2

Nowy iPad 10. generacji nie zdaje testu wytrzymałości

Autor kanału YouTube JerryRigEverything, Zach Nelson, przetestował wytrzymałość iPada 10. generacji, którego Apple zaprezentowało pod koniec października.

Przypomnijmy, że najbardziej przystępny cenowo iPad w 10. generacji został zupełnie przeprojektowany. Urządzeni na nowy wygląd z płaskimi krawędziami, skaner Touch ID w przycisku zasilania, port USB-C, głośnikami stereo i nie tylko.

Nelson do swoich eksperymentów wybrał różowego iPada. W przeprowadzonym przez blogera teście na zarysowania z wykorzystaniem skali twardości Mohsa, uszkodzenia wyświetlacza zaczęły być widoczne na poziomie 6.

Nowy iPad 10. generacji nie zdaje testu wytrzymałości ciekawostki test wytrzymałości iPad 10, iPad 10. generacji, iPad 10  Autor kanału YouTube JerryRigEverything, Zach Nelson, przetestował wytrzymałość iPada 10. generacji, którego Apple zaprezentowało pod koniec października.  iPadPro10

Aluminiowa obudowa wcale nie jest odporna na zarysowania – testerowi udało się nawet wyryć w tylnej części tabletu głównego bohatera gry Kirby. Jeśli chodzi o wyświetlacz to doskonale poradził sobie z upałem – kilka sekund po pojawieniu się czarnej plamy od płomienia zapalniczki, ekran wrócił do normy.

Niestety, nowy iPad nie przeszedł testu zginania. Tablet dosłownie złożył się na pół. Najprawdopodobniej słabym punktem nowego iPada było umiejscowienie złączy klawiatury oraz dwóch baterii pod ekranem.

Co ciekawe, obudowa jest pełna pustej przestrzeni, którą Apple mogło wykorzystać na lepsze głośniki lub magnesy.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top