Oficjalnie: Apple zaprasza na wirtualną konferencję 20 kwietnia polecane, ciekawostki wiosenna konferencja, Apple  No i stało się. Jest to już oficjalna pochodząca od Apple informacja. Wiosenna konferencja odbędzie się we wtorek 20 kwietnia 2021 roku. event 1 1

Oficjalnie: Apple zaprasza na wirtualną konferencję 20 kwietnia

No i stało się. Jest to już oficjalna pochodząca od Apple informacja. Wiosenna konferencja odbędzie się we wtorek 20 kwietnia 2021 roku.

Na konferencji, która obędzie się w formie wirtualnej i dostępna będzie na YouTube oraz na stronie apple.com powinny pojawić się nowe iPady Pro, iPad mini, niedrogi iPad, AirTag, iMac i inne gadżety.

Oficjalnie: Apple zaprasza na wirtualną konferencję 20 kwietnia polecane, ciekawostki wiosenna konferencja, Apple  No i stało się. Jest to już oficjalna pochodząca od Apple informacja. Wiosenna konferencja odbędzie się we wtorek 20 kwietnia 2021 roku. konfa 1

Start konferencji przewidziany jest na godzinę 19. Pamiętajcie aby być tego dnia z nami. Postaramy się jak najszybciej poinformować Was o wszystkich nowościach jakie zostaną zaprezentowane.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top