oneplus

OnePlus rewolucjonizuje korzystanie ze smartfona w deszczu!

OnePlus, znana z nieustannego dążenia do innowacji, ma zamiar zaskoczyć nas kolejnym ciekawym rozwiązaniem. Poznaj “Rain Water Touch”.

Jak sama nazwa wskazuje, to rozwiązanie skierowane jest do tych z nas, którzy niejednokrotnie próbowali przesłać SMS-a w deszczu, a ich smartfon na każde dotknięcie reagował jak kot na wodę – w najlepszym wypadku zignorował, a w najgorszym postanowił wysłać wiadomość do zupełnie innej osoby.

Pierwsze doniesienia sugerują, że wkrótce będziemy mogli cieszyć się smartfonem, który z łatwością rozpoznaje nasze polecenia podczas deszczowej aury. Wszystkie te dni, gdy przysięgaliśmy na kropelki deszczu zakłócające nasze Tinder-swajpy, mogą wkrótce minąć do lamusa.

OnePlus rewolucjonizuje korzystanie ze smartfona w deszczu! ciekawostki wodoszczelność, Warunki atmosferyczne, Użytkowanie w deszczu, technologia, smartfony, Realme, Rain Water Touch, Oppo, OnePlus Ace2 Pro, OnePlus, komfort użytkowania, innowacje, flagowce, Deszcz, BBK Holdings  OnePlus, znana z nieustannego dążenia do innowacji, ma zamiar zaskoczyć nas kolejnym ciekawym rozwiązaniem. Poznaj "Rain Water Touch". ace2pro

Może myślisz, że OnePlus to jedyny bohater tej opowieści? Błąd! Jak się okazuje, inne firmy z holdingu BBK, takie jak Oppo i Realme, również mają zamiar zaadoptować tę technologię w swoich nadchodzących flagowcach. Może to oznaczać, że prędzej niż później, większość z nas będzie mogła podziwiać krajobrazy na ekranie smartfona, nie martwiąc się, że kolejny kroplą deszczu zrujnuje naszą interakcję z urządzeniem.

Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie brzmi jak prawdziwa gratka dla mieszkańców deszczowych regionów, jak choćby dla naszych zachodnich sąsiadów. Niemcy już teraz pewnie piszą listy do Świętego Mikołaja z prośbą o takie cudo techniki!

Chociaż jesteśmy pełni podziwu dla innowacyjności OnePlusa, pozostaje kwestia, jak długo smartfon zdoła przetrwać w tak wilgotnych warunkach. “Rain Water Touch” brzmi niesamowicie, ale czy oznacza to, że mamy do czynienia z bardziej wodoodpornym urządzeniem?  Więcej informacji poznamy na ten temat poznamy zapewne jutro, bowiem to właśnie już 16 sierpnia ma zostać oficjalnie zaprezentowany OnePlus Ace2 Pro.

Poniżej wideo prezentujące nową technologię w akcji!

Jak widzicie nadchodzą bardzo ekscytujące czasy dla miłośników technologii. Miejmy nadzieję, że technologia “Rain Water Touch” będzie tak skuteczna, jak jej nazwa sugeruje. Tymczasem pozostaje nam nic innego jak przygotować płaszcz przeciwdeszczowy i czekać na oficjalne ogłoszenie. Do zobaczenia pod chmurką!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 244

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top