OPPO Find X7 Pro

OPPO Find X7 Pro – pierwszy na świecie smartfon z dwoma peryskopowymi teleobiektywami

OPPO Find X7 Pro flagowiec chińskiego producenta OPPO będzie pierwszym na świecie smartfonem, który otrzyma dwa peryskopowe teleobiektywy. 

Zamontowanie dwóch peryskopowych teleobiektywów otwiera użytkownikom nowe horyzonty w jakości zdjęć i możliwościach zbliżenia.

OPPO Find X7 Pro - pierwszy na świecie smartfon z dwoma peryskopowymi teleobiektywami ciekawostki wysoka jakość, telefoto, technologia, Sony, Smartfon, peryskopowe obiektywy, Oppo, innowacje, Hasselblad, fotografie, Find X7 Pro, Digital Chat Station, Antutu, Android  OPPO Find X7 Pro flagowiec chińskiego producenta OPPO będzie pierwszym na świecie smartfonem, który otrzyma dwa peryskopowe teleobiektywy.  OPPO 2

Zaawansowane funkcje fotograficzne

Model OPPO Find X7 Pro będzie wyróżniać  się przede wszystkim zaawansowanymi funkcjami fotograficznymi, które uczynią go idealnym wyborem dla entuzjastów fotografii.

Z informacji ujawnionych przez informatora wynika, że jeden z tych obiektywów bazuje na sensorze Sony LYT900, co gwarantuje wysoką jakość zdjęć. Drugi obiektyw, z kolei, korzysta z sensora Sony IMX858, umożliwiając 6-krotne zbliżenie bez utraty jakości obrazu. Dzięki temu użytkownicy mogą uchwycić sceny z daleka, zachowując przy tym imponującą jakość detali.

Partnerstwo z Hasselbladem

Innym istotnym aspektem OPPO Find X7 Pro jest jego współpraca z Hasselbladem, znanym producentem aparatów fotograficznych. Jak donosi Digital Chat Station, smartfon ten będzie zawierał kamerę opracowaną we współpracy z Hasselbladem, co ma zaowocować jeszcze lepszą jakością i precyzją zdjęć.

Współpraca z tak prestiżową marką, jaką jest Hasselblad, świadczy o aspiracjach OPPO do oferowania profesjonalnych rozwiązań fotograficznych. Hasselblad jest bowiem ceniony przez fotografów na całym świecie za jakość i wydajność swoich aparatów.

Imponująca specyfikacja techniczna

Oprócz zaawansowanych funkcji fotograficznych, OPPO Find X7 Pro będzie miał także imponującą specyfikacje techniczną. Jak podaje AnTuTu, urządzenie będzie miało ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz, co zapewni płynność i ostrość wyświetlania obrazu.

Smartfon zostanie wyposażony w 16 GB pamięci RAM oraz 1 TB pamięci flash typu UFS 4.0, co zapewni dużo przestrzeni na przechowywanie danych, w tym zdjęć i filmów. Natomiast system operacyjny Android 14 z interfejsem ColorOS 14 zapewni użytkownikom dostęp do najnowszych funkcji i aktualizacji systemu Android.

Kiedy premiera?

Chociaż dokładna data premiery OPPO Find X7 Pro nie została jeszcze ujawniona, oczekuje się, że urządzenie pojawi się na rynku już niebawem. Będzie to ciekawe wydarzenie, na które czekają miłośnicy nowoczesnej technologii i fotografii.

Podsumowanie

OPPO Find X7 Pro to wybitny smartfon, który wyróżniać się będzie dzięki swoim innowacyjnym funkcjom fotograficznym. Dwa peryskopowe obiektywy telefoto, zaawansowane sensory Sony i współpraca z Hasselbladem to gwarancja wyjątkowej jakości zdjęć. Do tego, imponujące parametry techniczne czynią go urządzeniem idealnym zarówno dla pasjonatów fotografii, jak i osób oczekujących najwyższej wydajności. Już teraz OPPO Find X7 Pro budzi duże zainteresowanie w świecie technologii.

Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 178

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top