scaryfast

Oto wszystkie nowości pokazane na prezentacji „Scary Fast”

Nocna prezentacja firmy Apple już za nami, więc przedstawimy wam jeszcze raz wszystkie nowości, które pojawiły się podczas tej nieco 30-minutowej konferencji.

Prezentacja odbyła się o nietypowej dla korporacji porze – o 1 w nocy czasu polskiego, co było również i dla nas dość dziwne. Chociaż przestawialiśmy wam już nowości, które zostały zaprezentowane na prezentacji w osobnych wpisach, opiszemy je jeszcze raz, ale tym razem w jednym wpisie.

Poniżej przedstawiamy kluczowe rzeczy, które zostały zaprezentowane podczas tego wydarzenia, zatytułowanego “Scary Fast”.

Nowoczesne procesory Serii M3

Oto wszystkie nowości pokazane na prezentacji „Scary Fast” ciekawostki wydajność, technologia, procesory, prezentacja, Nowości, macbooki, MacBook Pro, M3, konferencja, komputery, innowacje, iMac, design, Apple, aktualizacje  Nocna prezentacja firmy Apple już za nami, więc przedstawimy wam jeszcze raz wszystkie nowości, które pojawiły się podczas tej nieco 30-minutowej konferencji. M3 procesor

Konferencja rozpoczęła rozpoczęła się od prezentacji zupełnie nowej rodziny procesorów ARM – M3, M3 Pro i M3 Max. Jest to pierwsza generacja procesorów od Apple, która została wykonana w technologii 3 nm, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia efektywności energetycznej i wydajności.

Producenci obiecują poprawę wydajności na poziomie 15-30% w stosunku do poprzednich wersji chipów M2. Na pokładzie każdego z tych procesorów znajdziemy również “ulepszone” układy graficzne, co w praktyce oznacza znaczący wzrost wydajności w tej kategorii. Ponadto, zaimplementowana została wsparcie dla Ray Tracing na poziomie hardware’owym. Efekty tych zmian będzie można ocenić dopiero po przeprowadzeniu konkretnych testów wydajnościowych.

14/16-calowy MacBook Pro z nowymi procesorami

Oto wszystkie nowości pokazane na prezentacji „Scary Fast” ciekawostki wydajność, technologia, procesory, prezentacja, Nowości, macbooki, MacBook Pro, M3, konferencja, komputery, innowacje, iMac, design, Apple, aktualizacje  Nocna prezentacja firmy Apple już za nami, więc przedstawimy wam jeszcze raz wszystkie nowości, które pojawiły się podczas tej nieco 30-minutowej konferencji. macbookpro 2

Apple nie traciło czasu i natychmiast po prezentacji nowych procesorów, przedstawiło zaktualizowaną linię MacBooków Pro. Te profesjonalne laptopy zostaną wyposażone w nowe chipy M3, M3 Pro i M3 Max. Jest to znaczący krok naprzód, biorąc pod uwagę, że wcześniejsze wersje 13-calowych MacBooków Pro były wyposażone w znacznie mniej zaawansowane układy. Co więcej, maksymalna ilość pamięci RAM w nowych modelach została zwiększona do imponujących 128 GB, a autonomia baterii może sięgnąć nawet do 22 godzin.

Jeśli chodzi o wyświetlacz, to jego maksymalna jasność wynosi teraz 600 nitów. Do gamy kolorów dołączyła również opcja Space Black. Ceny dla nowych MacBooków Pro zaczynają się od 1599 dolarów w USA, a sprzedaż rusza za tydzień.

Odświeżony iMac

Oto wszystkie nowości pokazane na prezentacji „Scary Fast” ciekawostki wydajność, technologia, procesory, prezentacja, Nowości, macbooki, MacBook Pro, M3, konferencja, komputery, innowacje, iMac, design, Apple, aktualizacje  Nocna prezentacja firmy Apple już za nami, więc przedstawimy wam jeszcze raz wszystkie nowości, które pojawiły się podczas tej nieco 30-minutowej konferencji. imac 2 1

Wśród nowości znalazły się również zaktualizowane iMaki. Te komputery stacjonarne są teraz wyposażone w nowe chipy M3, co, jak zapewnia producent, podwaja ich wydajność w porównaniu z wcześniejszymi modelami opartymi na chipach M1. Co ciekawe, firma zdecydowała się nie wprowadzać innych zmian ani nowych kolorów do tej linii. Ceny wszystkich nowych komputerów poznacie klikając w poniższy link.

Warto zauważyć, że było to jedno z najkrótszych wydarzeń w historii Apple, zamykając się w zaledwie 30 minutach. Firma z Cupertino zaskoczyła również faktem, że całe wydarzenie zostało nakręcone aparatem iPhone’a 15 Pro Max.

Mimo krótkiego czasu trwania, wydarzenie dostarczyło szereg istotnych informacji i nowości, które z pewnością zainteresują zarówno entuzjastów technologii, jak i profesjonalistów szukających wydajnych narzędzi do pracy.

Prezentację możecie obejrzeć poniżej.

Co sądzicie o nowych komputerach? Dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 155

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top