plex

Plexamp – odtwarzacz muzyczny inspirowany Winampem dostępny za darmo!

Unikalny odtwarzacz muzyczny Plexamp, który początkowo inspirowany był legendarnym Winampem jest od teraz dostępny za darmo dla każdego.

Plexamp zadebiutował na rynku w 2017 roku, wzbudzając zainteresowanie wielu entuzjastów muzyki dzięki swoim atrakcyjnym funkcjom, takim jak ciekawe wizualizacje i narzędzia do tworzenia miksów. To wyjątkowe narzędzie do odtwarzania muzyki zawiera również nowatorską funkcję “Sonic Sage”, opartą na technologii ChatGPT, sztucznej inteligencji opracowanej przez OpenAI.

Przed ostatnią aktualizacją, Plexamp był dostępny tylko dla subskrybentów, zwłaszcza po rozbudowie aplikacji, aby obsługiwała urządzenia mobilne. Jednak teraz, kiedy aplikacja jest dostępna za darmo, użytkownicy mają możliwość cieszyć się muzyką z ich własnej biblioteki lub korzystać z usługi strumieniowego przesyłania muzyki TIDAL.

Plexamp nie tylko oferuje wysokiej jakości dźwięk i obsługę formatów bezstratnych, ale także jest wyposażony w funkcje takie jak bezprzerwowe odtwarzanie, normalizację głośności oraz płynne przejścia między ścieżkami. To stanowi prawdziwą ucztę dla melomanów, dostarczając jednocześnie najwyższej jakości doświadczenia słuchania muzyki.

Plexamp - odtwarzacz muzyczny inspirowany Winampem dostępny za darmo! gry-i-aplikacje, ciekawostki Plexamp za darmo, Plexamp download, Plexamp, odtwarzacz muzyczny Plexamp  Unikalny odtwarzacz muzyczny Plexamp, który początkowo inspirowany był legendarnym Winampem jest od teraz dostępny za darmo dla każdego. plex1

Dzięki funkcji Library Radio, użytkownicy mają możliwość na nowo odkryć swoje ulubione utwory, a także tworzyć listy odtwarzania dostosowane do ich aktualnego nastroju – od introspektywnego do wesołego i wszystkiego, co mieści się pomiędzy tymi stanami. Ciekawą funkcją jest też Decade Radio, która pozwala na odtwarzanie utworów z wybranej dekady, podczas gdy Time Travel Radio umożliwia podróż w czasie, przypominając starsze kawałki z osobistej biblioteki użytkownika.

Mimo że Plexamp jest teraz dostępny za darmo, niektóre zaawansowane funkcje pozostają nadal dostępne wyłącznie dla subskrybentów. Wśród nich znajduje się narzędzie Sonic Sage, bazujące na sztucznej inteligencji, służące do tworzenia spersonalizowanych list odtwarzania, możliwość pobierania plików, a także narzędzia do tworzenia miksów z utworów konkretnych artystów czy albumów.

Jeżeli chce się skorzystać z tych dodatkowych korzyści, warto rozważyć subskrypcję Plex Pass. W cenie 4,99 USD miesięcznie, subskrypcja ta oferuje szereg ulepszeń w usłudze Plex, takich jak możliwość nagrywania programów telewizyjnych na żywo z DVR, pomijanie napisów lub wstępów do filmów i programów telewizyjnych, a także dostęp do premium funkcji muzycznych i innych zaawansowanych technicznych funkcji.

Od momentu swojej premiery, Plexamp zyskał pozytywne opinie wśród użytkowników, co potwierdzają wysokie oceny w App Store (4,8 na 5 gwiazdek) oraz Google Play (4,7 na 5 gwiazdek).

Więcej na temat aplikacji dowiecie się odwiedzając stronę producenta – tutaj.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 144

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top