Po wpisaniu tych słów w Apple Store zaczyna padać śnieg ciekawostki snieg w apple store, padajacy snieg w apple store, Let in snow, Apple Store  W aplikacji Apple Store (nie mylić z App Store) znaleziono ukryty easter egg. Wystarczy wpisać specjalne słowa i można robić zakupy przy padającym śniegu. AppleStore 1300x700

Po wpisaniu tych słów w Apple Store zaczyna padać śnieg

W aplikacji Apple Store (nie mylić z App Store) znaleziono ukryty easter egg. Wystarczy wpisać specjalne słowa i można robić zakupy przy padającym śniegu.

Jeśli udacie się do wyszukiwarki aplikacji App Store i wpiszecie „Let it snow” w aplikacji zacznie padać śnieg. Bardzo fajny i miły, ukryty świąteczny dodatek.

Śnieg w Apple Store

Po wpisaniu tych słów w Apple Store zaczyna padać śnieg ciekawostki snieg w apple store, padajacy snieg w apple store, Let in snow, Apple Store  W aplikacji Apple Store (nie mylić z App Store) znaleziono ukryty easter egg. Wystarczy wpisać specjalne słowa i można robić zakupy przy padającym śniegu. AppleStore 1

Nie jest to pierwszy raz, gdy w aplikacji pada śnieg. Ten miły dodatek pojawia się w App Store w okresie przedświątecznym już od kilku lat. Wiedzieliście o tym?

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się takie miłe niespodzianki? Dajcie nam znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top