iPad Air

Pojawiły się pierwsze rendery 12,9-calowego iPad Air

W sieci pojawiły się pierwsze rendery nadchodzącego nowego 12,9-calowego iPad Air. Czym różni się od poprzednika oprócz wielkości ekranu?

Poniższe wizualizacje oparte na przeciekach z CAD-ów zostały opublikowane przez stronę 91Mobiles. Według tych renderów, nowy model będzie miał 12,9-calowy ekran i będzie utrzymany w znanej nam już stylistyce.

Nowy wygląd iPada Air (2024)

Pojawiły się pierwsze rendery 12,9-calowego iPad Air ciekawostki rendery, iPad Air, 2024, 12.9-calowy iPad Air  W sieci pojawiły się pierwsze rendery nadchodzącego nowego 12,9-calowego iPad Air. Czym różni się od poprzednika oprócz wielkości ekranu? iPadAir 1 scaled

Wizualizacje pokazują, że głośniki są umieszczone na górnej i dolnej krawędzi urządzenia, a czytnik linii papilarnych (Touch ID) został zintegrowany z przyciskiem zasilania. Również obecne jest złącze USB-C. Ogólnie rzecz biorąc, różnice w designie sprowadzają się jedynie do rozmiaru ekranu oraz obecności lampy błyskowej.

Pojawiły się pierwsze rendery 12,9-calowego iPad Air ciekawostki rendery, iPad Air, 2024, 12.9-calowy iPad Air  W sieci pojawiły się pierwsze rendery nadchodzącego nowego 12,9-calowego iPad Air. Czym różni się od poprzednika oprócz wielkości ekranu? iPadAir 2 scaled

Przewidywane jest, że nowy iPad Air będzie wyposażony w ekran LCD, podobnie jak w przypadku mniejszej wersji. Istnieją również doniesienia, że nowy model będzie napędzany chipem M2. Apple ma plany wprowadzenia go na rynek jako 6. generację iPada Air.

Porównanie z obecnym modelem

Pojawiły się pierwsze rendery 12,9-calowego iPad Air ciekawostki rendery, iPad Air, 2024, 12.9-calowy iPad Air  W sieci pojawiły się pierwsze rendery nadchodzącego nowego 12,9-calowego iPad Air. Czym różni się od poprzednika oprócz wielkości ekranu? iPadAir 3 scaled

Jeśli porównamy te wizualizacje z obecnym modelem iPada Air, można zauważyć, że Apple nie wprowadza większych zmian w designie 12,9-calowego iPada Air. To jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że obecny model iPada Air już przeszedł znaczącą modernizację pod względem designu, dzięki ekranowi pełnoekranowemu, czytnikowi linii papilarnych i płaskim krawędziom.

Pojawiły się pierwsze rendery 12,9-calowego iPad Air ciekawostki rendery, iPad Air, 2024, 12.9-calowy iPad Air  W sieci pojawiły się pierwsze rendery nadchodzącego nowego 12,9-calowego iPad Air. Czym różni się od poprzednika oprócz wielkości ekranu? iPadAir 4 scaled

Nie ma jeszcze wielu informacji na temat wyświetlacza nowego iPada Air 12,9 cala. Pierwszy raport na ten temat pojawił się w serwisie DigiTimes, który sugerował, że w przeciwieństwie do iPada Pro 12,9 cala, nowy model iPada Air nie będzie wyposażony w wyświetlacz mini-LED, ale będzie miał ekran LCD, tak samo jak obecny model.

Choć wizualizacje ukazują nam jedynie zarys przyszłego iPada Air, dostarczają one ciekawych informacji na temat designu i nowych funkcji. Z niecierpliwością oczekujemy na oficjalne informacje ze strony Apple w sprawie nowego iPada Air 12,9 cala i jesteśmy pewni, że będzie on jeszcze bardziej zaawansowany i innowacyjny niż jego poprzednicy.

Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat nowego iPada Air.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 199

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top