Pojawiły się pierwsze zdjęcia wiosennej kolekcji etui do iPhone 13 ciekawostki   Użytkownik Twittera Majin Bu zamieścił zdjęcia nowych etui do iPhone 13. To prawdopodobnie wiosenna kolekcja, którą oficjalnie zostanie zaprezentowana przez Apple w marcu. etui1 1300x700

Pojawiły się pierwsze zdjęcia wiosennej kolekcji etui do iPhone 13

Użytkownik Twittera Majin Bu zamieścił zdjęcia nowych etui do iPhone 13. To prawdopodobnie wiosenna kolekcja, którą oficjalnie zostanie zaprezentowana przez Apple w marcu.

Zdjęcie widocznie poniżej przedstawia cztery nowe silikonowe etui z MagSafe: żółte, ciemnozielone, pomarańczowe i fioletowe.

Pojawiły się pierwsze zdjęcia wiosennej kolekcji etui do iPhone 13 ciekawostki   Użytkownik Twittera Majin Bu zamieścił zdjęcia nowych etui do iPhone 13. To prawdopodobnie wiosenna kolekcja, którą oficjalnie zostanie zaprezentowana przez Apple w marcu. et1 Pojawiły się pierwsze zdjęcia wiosennej kolekcji etui do iPhone 13 ciekawostki   Użytkownik Twittera Majin Bu zamieścił zdjęcia nowych etui do iPhone 13. To prawdopodobnie wiosenna kolekcja, którą oficjalnie zostanie zaprezentowana przez Apple w marcu. et2 Pojawiły się pierwsze zdjęcia wiosennej kolekcji etui do iPhone 13 ciekawostki   Użytkownik Twittera Majin Bu zamieścił zdjęcia nowych etui do iPhone 13. To prawdopodobnie wiosenna kolekcja, którą oficjalnie zostanie zaprezentowana przez Apple w marcu. et3 Pojawiły się pierwsze zdjęcia wiosennej kolekcji etui do iPhone 13 ciekawostki   Użytkownik Twittera Majin Bu zamieścił zdjęcia nowych etui do iPhone 13. To prawdopodobnie wiosenna kolekcja, którą oficjalnie zostanie zaprezentowana przez Apple w marcu. et4

Nowe etui zostaną zaprezentowane zapewne 8 marca podczas specjalnej wirtualnej konferencji na której ma pojawić się także iPhone SE 3. generacji. Więcej na temat urządzenia możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top