Polskie ceny AirTag polecane, ciekawostki polska cena AirTag, lokalizator Apple, koszt, ile kosztuje AirTag, cena, Apple AirTag, AirTag w polsce, AirTag  Po polskich cenach iMac 2021 przyszedł czas, aby przyjrzeć się polskim cenom lokalizatora AirTag o którym pisaliśmy w tym miejscu. AirTag 7

Polskie ceny AirTag

Po polskich cenach iMac 2021 przyszedł czas, aby przyjrzeć się polskim cenom lokalizatora AirTag o którym pisaliśmy w tym miejscu.

Polskie ceny za lokalizator Apple AirTag wyglądają następująco.

Cena lokalizatora AirTag w Polsce

Jak widzicie na poniższej grafice opakowanie 1 szt. to koszt 159 zł natomiast za opakowanie 4 szt. zapłącić trzeba już 549 zł.

Polskie ceny AirTag polecane, ciekawostki polska cena AirTag, lokalizator Apple, koszt, ile kosztuje AirTag, cena, Apple AirTag, AirTag w polsce, AirTag  Po polskich cenach iMac 2021 przyszedł czas, aby przyjrzeć się polskim cenom lokalizatora AirTag o którym pisaliśmy w tym miejscu. AirTag 3

Urządzenie będzie dostępne w przedsprzedaży już 23 kwietnia, czyli w nadchodzący piątek. Więcej na temat urządzenia znajdziecie na oficjalnej stronie Apple – tutaj.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry